Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Juniori U15, etapa 15
Teren: Ancora / Galati
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 10 Martie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
Juniori U15, etapa 13
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
Teren: Ancora / Galati
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 19:00
Juniori U15, etapa 9
Teren: Ancora / Galati
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 19:00
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 11
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 4, etapa 10
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori U19 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15, etapa 4
Teren: Ancora / Galati
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ancora / Galati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 9
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 8
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 6
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 6
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 Judetean, etapa 3
Teren: Vezuviu / Galati
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Vezuviu / Galati
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 5
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Juniori U12, etapa 3
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Juniori U12, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 4
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 4
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Orasenesc / Beresti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Beresti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 2
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 2
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Juniori U19 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Tulucesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Tulucesti