Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Martie 2020, 12:00
Liga a 5-a, etapa 21
Teren: Comunal / Bolboși
Duminica, 8 Martie 2020, 12:00
Teren: Comunal / Bolboși
Sambata, 7 Martie 2020, 10:00
Juniori D, etapa 12
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 7 Martie 2020, 10:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 1 Martie 2020, 12:00
Liga a 5-a, etapa 20
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 1 Martie 2020, 12:00
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 19
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 17
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Tineretului / Godinești
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Orășenesc / Novaci
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 15
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 14
Teren: Comunal / Dragotești
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Dragotești
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Juniori D, etapa 7
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Juniori E, etapa 7
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 16:30
Liga a 5-a, etapa 12
Teren: Comunal Dănești / Dănești
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Comunal Dănești / Dănești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Juniori A1, etapa 8
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Petrolul / Țicleni
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Țicleni
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:30
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu Final calificare Liga Elitelor Under 15, etapa 6
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Liga a 5-a, etapa 9
Teren: Comunal / Calnic
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 8
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Negomir
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:30
Juniori E, etapa 3
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:30
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:00
Juniori E, etapa 3
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:00
Teren: Municipal - Teren sintetic / Târgu Jiu
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 5
Teren: Picu / Ionești
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Picu / Ionești
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Juniori D, etapa 2
Teren: Minerul sintetic / Motru
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Minerul sintetic / Motru
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Juniori E, etapa 2
Teren: Minerul sintetic / Motru
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Teren: Minerul sintetic / Motru
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 4
Teren: Comunal / Dragotești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Dragotești
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 8 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 2
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 8 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 4, etapa 4
Teren: Minerul sintetic / Motru
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Minerul sintetic / Motru
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Negomir
Miercuri, 28 August 2019, 16:00
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 2, etapa 1
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Miercuri, 28 August 2019, 16:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Miercuri, 28 August 2019, 18:00
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 2, etapa 1
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Miercuri, 28 August 2019, 18:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești