Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 19
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 8 Decembrie 2019, 12:00
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 1 Decembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 18
Teren: Poiana / Turburea
Duminica, 1 Decembrie 2019, 12:00
Teren: Poiana / Turburea
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 16
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 14
Teren: Poiana / Turburea
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Poiana / Turburea
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 15:00
Liga a 5-a, etapa 12
Teren: Comunal / Fărcășești
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 11
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 13 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Liga a 5-a, etapa 9
Teren: Comunal / Drăguțești
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 8
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Alimpești
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:30
Juniori D, etapa 4
Teren: Orășenesc / Novaci
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:30
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 29 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:00
Liga a 5-a, etapa 6
Teren: Comunal / Polovragi
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 16:30
Cupa României, Tur preliminar, etapa 1
Teren: Poiana / Turburea
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 16:30
Teren: Poiana / Turburea
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Negomir
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Liga a 5-a, etapa 3
Teren: Comunal / Calnic
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 8 Septembrie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 2
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 8 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Alimpești
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 18:00
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 3, etapa 3
Teren: Orășenesc / Turceni
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:00
Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Orășenesc / Novaci