Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2019/2020

Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 1

Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu calificare Liga Elitelor Under 15 Grupa 2

Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Turneu Final calificare Liga Elitelor Under 15

Liga a 4-a

Liga a 5-a

Juniori A1

Juniori D

Juniori E

Arbitri observați în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
Mocanu Roland 1
Dragoescu Denis 2
Petroescu Alexandru 2
Banciulea Narcis 4
Danaracu Florin 2
Găman Alexandru 3
Dobrovie Robert 5
Popescu Daniel 4
Cornescu Teodor 1
Balacescu Robert 2
Blîndu Gheorghe Daniel 3
Catrinoiu Ianis 3
Vlădulescu Andreea Violeta 1
Bălu Dănuț 3
Pârvan Daniel 1
Albulescu Sandokan Ionel Gică 1
Milici Dragoș 1
Frasia Bogdan 1
Cioveie Maria Mihaela 1
Lupulescu Laurențiu 1
Ciobanu Antonio 1
Sanda Bogdan 1
Novac Andrei 1
Nișulescu Gheorghe 1
Stroie Laura 6
Vezure Laurentiu 1
Cioroianu Catalin 2
Buzner Nicușor 1
Gîrdu Sebastian 1
Lăcătuşu Codruţ Gabriel 1
Puculete Livia 1
Trocan Albert 1
Vlădoiu Constantin Alin 1
Armășoiu Alexandru 1
Rusu Gabriel Ionel 1
Norocea Marius 2
Tudor Bianca 2
Munteanu Marian Ion 2

Echipe observate în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
Jiul 2 Rovinari 2016 2
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 3
AS Stejari 3
CS Gilortul Târgu Cărbunești 1
AS Primavera Târgu Jiu 1
Jiul 1 Rovinari 2016 1
CS Vulturii Fărcășești 3
AS Minerul II Mătăsari 1
AS Dinamo Inter Stănești 3
CS Novaci 1
AS Viitorul Brănești 1
AS Dănești 1
AS Pandurii Padeș 2019 1
CS Dumbrava Calnic 3
AS Victoria Ionești 2019 1
AS Unirea Bolboși 3
AS Stiinta Dragutesti 3
AS Viitorul Cătunele 2
AS Triumful Borăscu 2
AS Știința Popmond Plopșoru 1
AS Bradul Polovragi 1
AS Unirea Dragotești 1
AS Foresta Văgiulești 2
AS Știința Godinești 1
AS Gilortul Bengești 1
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2
CS Jiul Rovinari 2016 2
CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu 2
AS Kinder ML Târgu Jiu 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP