Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
JUNIORI U11 - Retur, GRUPA 2, etapa 2
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 29 Martie 2024, 16:30
JUNIORI U16, etapa 14
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 29 Martie 2024, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 14
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
JUNIORI U13 - Retur, GRUPA 2, etapa 1
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 21 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 13
Teren: CHISCADAGA / CHISCADAGA
Joi, 21 Martie 2024, 16:00
Teren: CHISCADAGA / CHISCADAGA
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 12
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 5
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 11
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U16, etapa 8
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 7
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 7
Teren: /
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
Teren: /
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 7
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 6
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 6
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 6
Teren: VICTORIA / CALAN
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 5
Teren: /
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:30
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 4
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 4
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Marti, 19 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 3
Teren: /
Marti, 19 Septembrie 2023, 16:30
Teren: /
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 3
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 2
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Vineri, 8 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 2
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 8 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara