Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Hunedoara

Etapa 15
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CS Ineu A: Blindu Catalin Ionut (Deva - Hunedoara)
A1: Cirstea Ovidiu (Petroşani - Hunedoara)
Data: 2019-10-20     Ora: 12:00 A2: Ionita Catalin Gabriel (Deva - Hunedoara)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
2 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CS Ineu A: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Cirstea Ovidiu (Petroşani - Hunedoara)
Data: 2019-10-20     Ora: 14:00 A2: Ionita Catalin Gabriel (Deva - Hunedoara)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Blindu Catalin Ionut (Deva - Hunedoara)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti - ACS Progresul Pecica A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Barbu Liviu (Videle - Teleorman)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Cristinel Răducan (Târgu Cărbuneşti - Gorj) Obs: Ion Adrian (Piteşti - Argeş)
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
2 AFC Metalurgistul Cugir 1939 - SCM Zalău A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Arena CSO (Cugir - Alba) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu - Sibiu)
3 CS Luceafărul Oradea - AFC Odorheiu Secuiesc A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Buda Andrei (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-10-19     Ora: 15:00 A2: Bumb Cristian (Băcia - Hunedoara)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Jivan Mihai (Arad - Arad)
Obs: Moga Leontin (Zalău - Sălaj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Autobergamo Deva - ACS West Deva
A1: Roman Florin (Deva - Hunedoara)
Data: 2019-10-21     Ora: 17:30 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Campionatul National Juniori U19, Seria 4
Stadion: Sala Sporturilor (Deva - Hunedoara)
Etapa 15
# echipe arbitri
1 ACS ASU Politehnica Timişoara - AS FC Interstar Sibiu A: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
A1: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)
Data: 2019-10-19     Ora: 10:00 A2: Glavan Ion Nelu (Hunedoara - Hunedoara)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
Stadion: Baza 3 (Timişoara - Timiş)
2 ACS ASU Politehnica Timişoara - AS FC Interstar Sibiu A: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
A1: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)
Data: 2019-10-19     Ora: 12:00 A2: Glavan Ion Nelu (Hunedoara - Hunedoara)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
Stadion: Baza 3 (Timişoara - Timiş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP