Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Hunedoara

Etapa 37
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara - Timiş) Obs: Hincu Florin (Braşov - Braşov)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
Etapa 30
# echipe arbitri
1 ACS SR Municipal Braşov - CS Atletic Bradu A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Ciuban Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Liga 3, Seria a III-a
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara - Hunedoara)
Obs: Epure Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Dumbrăviţa - ACS FC Avrig A: Gornic Alexandru Dan (Arad - Arad)
A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
Data: 2019-05-24     Ora: 18:00 A2: Berariu Lucian Mihai (Moroda - Arad)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Gîţ Cristian Emil (Deva - Hunedoara)
3 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
4 CS Şoimii Lipova - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie - Hunedoara)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Târgu Mureş - CS Luceafărul Oradea
A1: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 09:00 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
2 Academia Luceafărul Cluj - LPS Satu Mare
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 10:15 A2: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
3 ACS Transilvania Bistriţa - ACS Atletic Zalău
A1: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 11:30 A2: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
4 AFC UTA Arad - CS Sporting Recea
A1: Jurgiu Catalin (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 12:45 A2: Herczeg Leopold (Băcia - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - LPS Satu Mare
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 15:00 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
2 CSM Târgu Mureş - Academia Luceafărul Cluj
A1: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 16:15 A2: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
3 ACS Atletic Zalău - CS Sporting Recea
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 17:30 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
4 ACS Transilvania Bistriţa - AFC UTA Arad
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-24     Ora: 18:45 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Academia Luceafărul Cluj - CS Luceafărul Oradea
A1: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 10:00 A2: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
2 LPS Satu Mare - CSM Târgu Mureş
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 11:15 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
3 AFC UTA Arad - ACS Atletic Zalău
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 12:30 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
4 CS Sporting Recea - ACS Transilvania Bistriţa
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 13:45 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
Finala
# echipe arbitri
1 Locul 1 Grupa A - Locul 1 Grupa B
A1: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
Data: 2019-05-25     Ora: 18:00 A2: Fodor Andrei Gabriel (Deva - Hunedoara)

Juniori U11, Zona 8
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP