Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Marti, 26-10-2021

1 CS Inter Petrila
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
PARÎNGUL / LONEA Juniori U19, etapa 9 13:30 Konicika MTerciu AStelescu S - Corpadi S -
2 CSM Dacia Orăştie 2010
CS Hunedoara ,,Alb”
DACIA / ORASTIE Juniori U13, Grupa 1, etapa 8 14:30 Roman FGirjob A - - - -
3 CSC SÂNTĂMĂRIA - ORLEA
AS Măgura Pui 2010
COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA Juniori U19, etapa 9 15:00 Horvat AAnca VChirla D - Stroia D -
4 AS Victoria Călan
Sta
VICTORIA / CALAN Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 1 16:00 - - - - - -
5 ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
CS Hunedoara
JIUL / PETROSANI Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 1 16:00 Konicika MCirstea OStelescu S - - -
6 ACS Viitorul Şoimuş
ACS Viitorul Hunedoara
AURUL / CERTEJU DE SUS Juniori U17, etapa 9 16:30 Jurgiu CMaier TGrosu G - - -
7 ACS Viitorul Şoimuş
ACS Stars Academy Călan
BOHOLT / BOHOLT Juniori U11, Grupa 1, etapa 10 16:30 Hajdu TCsato R - - - -
8 CS CFR Simeria
CSM Dacia Orăştie 2010
CFR / SIMERIA Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 1 16:30 Bedea VNaltu ANicoara C - - -

Miercuri, 27-10-2021

1 CS CFR Simeria
ACS Dynamic Lupeni
CFR / SIMERIA Juniori U11, Grupa 1, etapa 10 12:30 Chirla DGirjob A - - - -
2 CSM Jiul Petroşani
CSM Dacia Orăştie 2010
JIUL / PETROSANI Juniori U11, Grupa 1, etapa 10 12:30 Babalic SKonicika M - - - -
3 Sta
ACS Scoala de Fotbal Primavera Deva
COMUNAL / CRACIUNESTI Juniori U11, Grupa 2, etapa 10 12:30 - - - - - -
4 CSM Deva
CSC SÂNTĂMĂRIA - ORLEA
CETATE / DEVA Juniori U11, Grupa 2, etapa 10 12:30 Pintilie FIacob C - - - -
5 ACS Galaxy Brad
CSO Retezatul Haţeg
BOTAU / BRAD Juniori U11, Grupa 2, etapa 10 15:30 Filipas RCodrin R - - - -
6 ACS Minerul Uricani
CSO Retezatul Haţeg
MINERUL / URICANI Juniori U19, etapa 9 16:00 Cirstea OAzamfirei RUdrica R - Zlate P -
7 CSM Jiul Petroşani
ACS Şoimul Băiţa
JIUL / PETROSANI Juniori U19, etapa 9 16:00 Babalic SMoldovan HArmeanu L - Azamfirei R -

Joi, 28-10-2021

1 ACS Viitorul Şoimuş
CSM Mihai Viteazu Vulcan
AURUL / CERTEJU DE SUS Juniori U19, etapa 9 16:00 Fodor ARoman FJurj A - Baleanu A -
2 CSA Aurul Brad
CSM Deva
BOTAU / BRAD Juniori U17, etapa 9 16:00 Horvat AChirla DAnca V - - -
3 ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru ,,Roșu”
CSA Aurul Brad
/ Juniori U15, Faza 2 - grupa 2, etapa 1 16:00 Condoiu CMoldovan HTerciu A - - -
4 ACS Viitorul Şoimuş
CS Hunedoara ,,Albastru”
BOHOLT / BOHOLT Juniori U13, Grupa 2, etapa 9 16:30 Csato RHajdu T - - - -
5 CITY TAXI
Primăria Crișcior/Liceul Tehnologic Crișcior
/ Campionatelor Firmelor si Institutiilor, etapa 4 16:30 - - - - -
6 LPS Cetate Deva
PENITENCIARUL DEVA
/ Campionatelor Firmelor si Institutiilor, etapa 4 16:30 - - - - -
7 Sindicatul SILVA DEVA
Primăria Sălașu de Sus
/ Campionatelor Firmelor si Institutiilor, etapa 4 16:30 - - - - -

Vineri, 29-10-2021

1 ACS Viitorul Şoimuş
AS Zarandu Crişcior
BOHOLT / BOHOLT Juniori U15, Faza 2 - grupa 2, etapa 1 16:00 Roman FAnca VChirla D - - -

Sambata, 30-10-2021

1 ACS Stars Academy Călan
CSO Retezatul Haţeg
VICTORIA / CALAN Juniori U13, Grupa 1, etapa 9 11:00 - - - - -
2 CSM Dacia Orăştie 2010
CSM Deva
DACIA / ORASTIE Juniori U13, Grupa 1, etapa 9 11:00 - - - - -
3 CS Hunedoara ,,Alb”
CS CFR Simeria
Michael Klein / Hunedoara Juniori U13, Grupa 1, etapa 9 11:00 - - - - -
4 CSM Deva - ALB
ACS Scoala de Fotbal Primavera Deva
CETATE / DEVA Juniori U13, Grupa 2, etapa 9 11:00 - - - - - -
5 Sta
AS Zarandu Crişcior
BOTAU / BRAD Juniori U13, Grupa 2, etapa 9 11:00 - - - - - -
6 CS Pro Fotbal Junior Petroşani
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
/ Juniori U13, Grupa 3, etapa 9 11:00 - - - - -
7 ACS Sporting Lupeni
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru ,,Roșu”
MINERUL / LUPENI Juniori U13, Grupa 3, etapa 9 11:00 - - - - -
8 CSM Mihai Viteazu Vulcan
AS Victoria Călan
MUNICIPAL / VULCAN Juniori U17, etapa 9 12:00 Konicika MBabalic SUdrica R - - -
9 ACS Dynamic Lupeni
ACS Viitorul Şoimuş
MINERUL / LUPENI Juniori U11, Grupa 1, etapa 11 12:30 - - - - -
10 ACS Stars Academy Călan
CSM Jiul Petroşani
VICTORIA / CALAN Juniori U11, Grupa 1, etapa 11 12:30 - - - - -
11 ACS Viitorul Hunedoara
CS CFR Simeria
/ Juniori U11, Grupa 1, etapa 11 12:30 - - - - -
12 CSO Retezatul Haţeg
Sta
ORASENESC / HATEG Juniori U11, Grupa 2, etapa 11 12:30 - - - - -
13 CS Hunedoara
ACS Galaxy Brad
Michael Klein / Hunedoara Juniori U11, Grupa 2, etapa 11 12:30 - - - - -
14 ACS Scoala de Fotbal Primavera Deva
CSM Deva
Santandrei / Santandrei Juniori U11, Grupa 2, etapa 11 14:00 - - - - -
15 AS Zarandu Crişcior
AS Măgura Pui 2010
/ LIGA 5, etapa 7 15:30 - - - - -
16 AS Unirea General Berthelot
AS Ponorul Vaţa
/ LIGA 5, etapa 7 15:30 - - - - -
17 ACS Retezatul Montana ,,Țara Hațegului” 2020
ACS Mureșul Brănișca&Real Santandrei
ORASENESC / HATEG LIGA 5, etapa 7 15:30 - - - - -

Duminica, 31-10-2021

1 CS Inter Petrila
ACS Şoimul Băiţa
/ Liga 4 - Sezon regular, etapa 9 13:00 - - - - -
2 AS Victoria Călan
CSM Mihai Viteazu Vulcan
/ Liga 4 - Sezon regular, etapa 9 13:00 - - - - -
3 ACS Minerul Uricani
CS Hunedoara
/ Liga 4 - Sezon regular, etapa 9 13:00 - - - - -
4 CSO Retezatul Haţeg
CSM Deva
/ Liga 4 - Sezon regular, etapa 9 13:00 - - - - -
5 CSM Dacia Orăştie 2010
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
/ Liga 4 - Sezon regular, etapa 9 13:00 - - - - -
6 AS Ponorul Vaţa
ACS Scoala de Fotbal Primavera Deva
PONORUL / VATA DE JOS Juniori U15, Faza 2 - grupa 2, etapa 1 13:30 - - - - - -

Luni, 01-11-2021

1 ACS Sorii Junior`s Lupeni
AS Universitatea Petroşani
MINERUL / LUPENI Juniori U13, Grupa 3, etapa 9 16:30 - - - - -

Marti, 02-11-2021

1 Sta
CS CFR Simeria
/ Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 2 15:30 - - - - -
2 CS Hunedoara
AS Victoria Călan
/ Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 2 15:30 - - - - -
3 CSM Dacia Orăştie 2010
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
/ Juniori U15, Faza 2 - grupa 1, etapa 2 15:30 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP