Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
JUNIORI U13 - Retur, GRUPA 2, etapa 1
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
JUNIORI U13 - Retur, GRUPA 2, etapa 1
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Duminica, 4 Februarie 2024, 15:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 2
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 4 Februarie 2024, 15:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 12
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI U16, etapa 2
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 9
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 9
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 9
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:30
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 8
Teren: CFR / SIMERIA
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 8
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 7
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U12, GRUPA 1, etapa 7
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 7
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 3
Teren: DACIA / ORASTIE
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 6
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 5
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI U12, GRUPA 1, etapa 4
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 4
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 4
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 3
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 3
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 2
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 2
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 31 August 2023, 18:00
JUNIORI U19, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 31 August 2023, 18:00
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 29 August 2023, 18:00
JUNIORI U17, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: CFR / SIMERIA