Buda Andrei


HUNEDOARA
Arbitru, Lotul "Liga a III-a"
Locul nasterii: HUNEDOARA
Data nasterii: 21-12-1993
Telefon: 0761788796
Studii: Facultatea de Drept Cluj Napoca
Meciurile arbitrate
Liga a V-a Etapa 13
2018-11-25
AS Zarandul Crişcior
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 14
2018-11-23
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a V-a Etapa 12
2018-11-18
AS Foresta
Pauza: 1-4
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
2018-11-17
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
2018-11-17
CSM Dacia Orăştie 2010
Juniori C Judetean - Valea Jiului Etapa 4
2018-11-16
AS Victoria Călan
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
2018-11-11
CSA Aurul Brad
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
2018-11-11
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
2018-11-04
AS Gloria Proinstal
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
2018-11-04
AS Gloria Proinstal
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 9
2018-11-01
CSM Dacia Orăştie 2010
Campionat Old - Boys Grupa 1 Etapa 4
2018-11-01
Old - Boys Masters Sports Hateg
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 1
2018-11-01
ACS MF Hunedoara
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 2
2018-11-01
CS Hunedoara
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 3
2018-11-01
ACS MF Hunedoara
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 1
2018-10-30
ACS MF Hunedoara
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 2
2018-10-30
CS Hunedoara
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 3
2018-10-30
ACS MF Hunedoara
Liga a V-a Etapa 9
2018-10-28
AS Zarandul Crişcior
Pauza: 1-0
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 10
2018-10-28
CS CFR Simeria
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
2018-10-27
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
2018-10-27
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
2018-10-24
CNS Cetate Deva
Pauza: 8-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
2018-10-24
CNS Cetate Deva
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 7
2018-10-16
CS Primavera Deva
Liga a V-a Etapa 7
2018-10-14
AS Sargeţia Bretea Română
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
2018-10-13
ACS Şoimul Băiţa
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
2018-10-13
ACS Şoimul Băiţa
Liga a V-a Etapa 6
2018-10-10
AS Victoria Dobra
Pauza: 0-0
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 5
2018-10-08
CS CFR Simeria
Liga a V-a Etapa 6
2018-10-07
AS Zarandul Crişcior
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
2018-10-06
CSO Retezatul Haţeg
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
2018-10-06
CSO Retezatul Haţeg
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 9
2018-10-02
CS CFR Simeria
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 6
2018-09-30
ACS MF Hunedoara
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
2018-09-29
ACS Şoimul Băiţa
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
2018-09-29
ACS Şoimul Băiţa
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 6
2018-09-28
AS Zarandul Crişcior
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
2018-09-23
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
2018-09-23
CSA Aurul Brad
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 3
2018-09-21
CS Hanzi Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 4
2018-09-20
CS CFR SIMERIA 2
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
2018-09-19
AS Universitatea Petroşani
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
2018-09-19
AS Universitatea Petroşani
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
2018-09-15
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
2018-09-15
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 2
2018-09-14
CS CFR Simeria
CUPA ROMANIEI - Turul II Etapa 1
2018-09-12
CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a V-a Etapa 2
2018-09-09
AS Zarandul Crişcior
Pauza: 0-1
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 1
2018-09-09
AS MF HUNEDOARA 2
CUPA ROMANIEI - Valea Jiului - Zona Hateg Etapa 1
2018-09-05
CSO Retezatul Haţeg
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 3
2018-08-31
CSM Dacia Orăştie 2010
CUPA ROMANIEI - Valea Jiului - Zona Hateg Etapa 1
2018-08-26
ACS Minerul Uricani
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe