Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, etapa 11
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 10 Martie 2024, 16:30
Campionat Futsal, Grupa 1 - feminin, etapa 5
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 10 Martie 2024, 16:30
Teren: CFR / SIMERIA
Sala de Sport Criscior
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, Baraje, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 6
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 5
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 3
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 5
Teren: BOTAU / BRAD
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 2
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 1
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG