Meciuri arbitrate
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U12 - Retur, GRUPA 2, etapa 2
Teren: /
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Teren: /
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U13 - Retur, GRUPA 2, etapa 2
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 14
Teren: JIUL / PETROSANI
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Joi, 21 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 13
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 21 Martie 2024, 16:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 12
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Joi, 15 Februarie 2024, 21:00
Campionat Futsal, Grupa 1 - feminin, etapa 3
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 15 Februarie 2024, 21:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sala de Sport Gen. Nr. 2 Hateg
Miercuri, 14 Februarie 2024, 18:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 4
Teren: /
Miercuri, 14 Februarie 2024, 18:00
Teren: /
Complex Sportiv Santamaria Orlea
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 18:00
Campionat Futsal, GR.1 - masculin, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 28 Ianuarie 2024, 18:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 17:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 1
Teren: /
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 17:00
Teren: /
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: MINERUL / URICANI
Luni, 27 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U19, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Luni, 27 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 11
Teren: MINERUL / LUPENI
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 10
Teren: JIUL / PETROSANI
Luni, 13 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 10
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: /
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, etapa 11
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Luni, 6 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 10
Teren: MINERUL / LUPENI
Luni, 6 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 9
Teren: JIUL / PETROSANI
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 7
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: MINERUL / LUPENI
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 7
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 5
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 7 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 6
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U10, GRUPA 1, etapa 6
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U13, GRUPA 3, etapa 6
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 6
Teren: JIUL / PETROSANI
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 5
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI U13, GRUPA 3, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 5
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 5
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 5
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
Teren: MINERUL / URICANI
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, etapa 3
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 4
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 1
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
Teren: MINERUL / URICANI
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 4
Teren: MINERUL / LUPENI
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Luni, 11 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 3
Teren: MINERUL / URICANI
Luni, 11 Septembrie 2023, 16:30
Teren: MINERUL / URICANI
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 2
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 5 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Marti, 5 Septembrie 2023, 11:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 1
Teren: Santandrei / Santandrei
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN