Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U13 - Retur, GRUPA 1, etapa 2
Teren: /
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: /
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
JUNIORI U17, etapa 12
Teren: VICTORIA / CALAN
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Luni, 11 Martie 2024, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 13
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Luni, 11 Martie 2024, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Duminica, 11 Februarie 2024, 17:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 3
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 11 Februarie 2024, 17:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 12
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 8
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U12, GRUPA 1, etapa 7
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 7
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 7
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 6
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 4
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 2
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI U16, etapa 2
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 7 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 2
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 7 Septembrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD