Meciuri arbitrate
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 2
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 11
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 9
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 7
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 7
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Luni, 16 Octombrie 2023, 17:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 6
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 5
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 4
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 4
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Luni, 18 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 3
Teren: ORASENESC / HATEG
Luni, 18 Septembrie 2023, 17:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 3
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 1 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 1 Septembrie 2023, 18:30
Teren: ORASENESC / HATEG