Meciuri arbitrate
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 1
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:30
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 5
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, etapa 11
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 9
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: /
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, etapa 10
Teren: MINERUL / URICANI
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U13, GRUPA 3, etapa 9
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 27 Octombrie 2023, 15:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 9
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 9
Teren: JIUL / PETROSANI
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: JIUL / PETROSANI
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U10, GRUPA 2, etapa 7
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 7
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: MINERUL / URICANI
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 4
Teren: JIUL / PETROSANI
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:15
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 2
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3, etapa 2
Teren: /
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 1
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 8 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 2
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 8 Septembrie 2023, 15:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 2
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 1
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI