Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 19 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U17, etapa 12
Teren: CHISCADAGA / CHISCADAGA
Marti, 19 Martie 2024, 16:00
Teren: CHISCADAGA / CHISCADAGA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, etapa 1
Teren: /
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: /
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 14 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U17, etapa 11
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 14 Martie 2024, 16:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, Baraje, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 13
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 25 Februarie 2024, 18:00
Campionat Futsal, Grupa 1 - feminin, etapa 6
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 25 Februarie 2024, 18:00
Teren: CFR / SIMERIA
Facultatea de Inginerie Hunedoara - Sala
Marti, 13 Februarie 2024, 20:30
Campionat Futsal, GR.1 - masculin, etapa 2
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Marti, 13 Februarie 2024, 20:30
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sala Sporturilor Deva
Sambata, 10 Februarie 2024, 16:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 3
Teren: /
Sambata, 10 Februarie 2024, 16:00
Teren: /
Sala de Sport Ilia
Miercuri, 7 Februarie 2024, 20:45
Campionat Futsal, GR.3 - masculin, etapa 3
Teren: Santandrei / Santandrei
Miercuri, 7 Februarie 2024, 20:45
Teren: Santandrei / Santandrei
Sala Sporturilor Deva
Marti, 6 Februarie 2024, 20:30
Campionat Futsal, GR.1 - masculin, etapa 3
Teren: /
Marti, 6 Februarie 2024, 20:30
Teren: /
Sala Sporturilor Deva
Sambata, 3 Februarie 2024, 14:30
Campionat Futsal, GR.3 - masculin, etapa 1
Teren: /
Sambata, 3 Februarie 2024, 14:30
Teren: /
Sala Sporturilor - Deva
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 15:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 1
Teren: /
Sambata, 27 Ianuarie 2024, 15:00
Teren: /
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 8
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U16, etapa 9
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U16, etapa 9
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 9
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 9
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:30
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 7
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 7
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 7
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, etapa 5
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 4
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: /
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 5
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 3
Teren: Santandrei / Santandrei
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 5
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U16, etapa 4
Teren: CETATE / DEVA
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 3
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 4
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 2
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Luni, 18 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Luni, 18 Septembrie 2023, 16:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 2
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U17, etapa 1
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI U12, GRUPA 1, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI U16, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CETATE / DEVA
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR