Sincraian Cristian


HUNEDOARA
Arbitru, Categoria a II-a
Locul nasterii: HUNEDOARA
Data nasterii: 29-12-2001
Meciurile arbitrate
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 5
2018-11-24
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 14
2018-11-23
ACS Viitorul Şoimuş
Juniori C Judetean - Valea Jiului Etapa 4
2018-11-16
AS Victoria Călan
Juniori C Judetean - Valea Jiului Etapa 5
2018-11-12
CS CFR SIMERIA 2
Liga a V-a Etapa 11
2018-11-11
AS Santos Boz
Juniori C Judetean - Valea Jiului Etapa 1
2018-11-07
ACS Sorii Junior`s Lupeni
Liga a V-a Etapa 10
2018-11-04
AS Foresta
Pauza: 1-3
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 1
2018-11-01
AS Sântămăria Orlea
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 2
2018-11-01
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
Trofeul Gh. Ene - Grupa Hunedoara Etapa 3
2018-11-01
CS Hunedoara
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 1
2018-10-30
ACS Dynamic Lupeni
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 2
2018-10-30
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
Trofeul Gh. Ola - Grupa Hunedoara Etapa 3
2018-10-30
CS Hunedoara
Liga a V-a Etapa 9
2018-10-28
AS Santos Boz
Pauza: 2-2
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
2018-10-23
ACS Viitorul Veţel
Liga a V-a Etapa 8
2018-10-21
CS Comunal Ilia
Pauza: 2-1
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 9
2018-10-20
AS Sântămăria Orlea
Liga a V-a Etapa 7
2018-10-14
AS Santos Boz
Pauza: 3-0
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 6
2018-10-13
CS Hunedoara
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 8
2018-10-13
CS Hunedoara
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 8
2018-10-13
AS Zarandul Crişcior
JUNIORI E - VALEA JIULUI Etapa 6
2018-10-12
CS Pro Fotbal Petroşani
Cupa Satelor - Grupa 2 Etapa 1
2018-10-12
Primăria Răchitova
Cupa Satelor - Grupa 2 Etapa 1
2018-10-12
Primăria Râu de Mori
Cupa Satelor - Grupa 2 Etapa 2
2018-10-12
Primăria Sălașu de Sus
Cupa Satelor - Grupa 2 Etapa 2
2018-10-12
Primăria Sîntămăria Orlea
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
2018-10-09
CS Hunedoara
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 5
2018-10-08
CS CFR Simeria
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
2018-10-07
AS Victoria Călan
Interliga Nationala de Fotbal -etapa 1 Etapa 1
2018-10-07
ACS MF Hunedoara
Interliga Nationala de Fotbal -etapa 1 Etapa 2
2018-10-07
ACS MF Hunedoara
Interliga Nationala de Fotbal -etapa 1 Etapa 2
2018-10-07
ACS Viitorul Şoimuş
Interliga Nationala de Fotbal -etapa 1 Etapa 3
2018-10-07
CS CFR Simeria
Interliga Nationala de Fotbal -etapa 1 Etapa 3
2018-10-07
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 5
2018-10-06
CS Hanzi Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
2018-10-06
CS CFR SIMERIA 2
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 7
2018-10-06
CS Primavera Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 6
2018-09-30
AS Sântămăria Orlea
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 2 Etapa 6
2018-09-28
AS Zarandul Crişcior
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 5
2018-09-15
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 2
2018-09-15
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 3
2018-09-15
AS Sântămăria Orlea
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 5
2018-09-07
CS CFR Simeria
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 3
2018-08-31
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 3
2018-08-30
AS Victoria Călan
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 2
2018-08-28
CS Hunedoara
Pauza: 0-5
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe