Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Februarie 2024, 15:00
Campionat Futsal, Grupa 2 - Feminin, etapa 2
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 4 Februarie 2024, 15:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 12
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: CFR / SIMERIA
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI U12, GRUPA 1, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, etapa 11
Teren: DACIA / ORASTIE
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U17, etapa 10
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U13, GRUPA 1, etapa 8
Teren: COMUNAL / MINTIA
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / MINTIA
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 5
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:30
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 4
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 2
Teren: /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: /
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 7 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U17, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 7 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U19, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:15
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 31 August 2023, 18:00
JUNIORI U19, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Joi, 31 August 2023, 18:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Marti, 29 August 2023, 18:00
JUNIORI U17, etapa 1
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA