Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Berciu Ruben Avraam (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - CSM Deva
JUNIORI U19, etapa 22 | Data 2024-05-20

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 29-05-2024

Lupulescu Ionuț Alexandru (Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea
LIGA 4, Liga 4 - FINAL FOUR, etapa 5 | Data 2024-05-25

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 27-05-2024

Trandafir Augustin (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

ACS MINERUL LUPENI - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
LIGA 4, Liga 4 - FINAL FOUR, etapa 4 | Data 2024-05-18

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 18-05-2024

Gavrilescu Razvan (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
LIGA 4, Liga 4 - Play Out, etapa 4 | Data 2024-05-18

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-05-2024

Grozoni Dan Gabriel (Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea)

Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea - ACS MINERUL LUPENI
LIGA 4, Liga 4 - FINAL FOUR, etapa 3 | Data 2024-05-11

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 13-05-2024

Macariu Mihai Adrian (CS Inter Petrila)

CSM Deva - CS Inter Petrila
LIGA 4, Liga 4 - Play Out, etapa 3 | Data 2024-05-11

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 13-05-2024

RADULESCU RAOUL ANDREI (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
LIGA 4, Liga 4 - Play Out, etapa 3 | Data 2024-05-11

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 13-05-2024

Ciocârlan Cristian (ACS MINERUL LUPENI)

ACS MINERUL LUPENI - CSM AURUL BRAD
LIGA 4, Liga 4 - FINAL FOUR, etapa 2 | Data 2024-05-04

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 06-05-2024

Miclean Viorel Gheorghe (CSM AURUL BRAD)

ACS MINERUL LUPENI - CSM AURUL BRAD
LIGA 4, Liga 4 - FINAL FOUR, etapa 2 | Data 2024-05-04

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 06-05-2024

Buruiana Marian Daniel (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 17 | Data 2024-03-16

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 20-04-2024

Salasan Danut (ACS Şoimul Băiţa)

ACS Şoimul Băiţa - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 21 | Data 2024-04-14

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-04-2024

Ogneanu Teodor Tiberiu (AS Unirea General Berthelot)

CSC NARCISA SĂLAȘU DE SUS - AS Unirea General Berthelot
LIGA 5, LIGA 5, SEZON REGULAR, etapa 14 | Data 2024-04-14

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 17-04-2024

Roșian Ioan Viorel (ACS MINERUL LUPENI)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - ACS MINERUL LUPENI
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 20 | Data

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 07-04-2024

Rus Adonis Mihai (ACS MINERUL LUPENI)

ACS Şoimul Băiţa - ACS MINERUL LUPENI
JUNIORI U19, etapa 15 | Data 2024-04-04

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 07-04-2024

Priala Samuel Andrei (CSO Retezatul Haţeg)

CSO Retezatul Haţeg - ACS Minerul Uricani
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 19 | Data 2024-03-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2024

Tocănel Vlăduţ Marian (ACS Minerul Uricani)

CSO Retezatul Haţeg - ACS Minerul Uricani
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 19 | Data 2024-03-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2024

Harangozo Andrei (ACS MINERUL LUPENI)

ACS MINERUL LUPENI - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 19 | Data 2024-03-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2024

Borsai Robert (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

ACS MINERUL LUPENI - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 19 | Data 2024-03-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2024

Bocşa Ioan (ACS UNIREA DMO)

ACS REAL SANTANDREI 2022 - ACS UNIREA DMO
LIGA 5, LIGA 5, SEZON REGULAR, etapa 11 | Data 2024-03-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 28-03-2024

Biris Bogdan Sergiu (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea
JUNIORI U19, etapa 13 | Data 2024-03-21

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-03-2024

Paraschiv Rares Gabriel (ACS MINERUL LUPENI)

ACS MINERUL LUPENI - CSM Jiul Petroşani
JUNIORI U19, etapa 13 | Data 2024-03-21

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-03-2024

Petrescu Ciprian Gabriel (ACS Minerul Uricani)

CS Inter Petrila - ACS Minerul Uricani
JUNIORI U19, etapa 12 | Data 2024-03-12

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 28-03-2024

Tulpea Adelin Cornel (ACS Minerul Uricani)

CS Inter Petrila - ACS Minerul Uricani
LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR, etapa 17 | Data 2024-03-16

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 19-03-2024

Nicoara Luis Antonio Marian (CSM Deva)

CSM Deva - ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI U19, etapa 12 | Data 2024-03-12

Abatere: primește al 2 avertisment


Data inregistrarii sanctiunii : 12-03-2024

Dănila Darius Marian (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - CSO Retezatul Haţeg
JUNIORI U19, etapa 10 | Data 2023-10-31

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

Petrescu Ciprian Gabriel (ACS Minerul Uricani)

CS CFR Simeria - ACS Minerul Uricani
JUNIORI U19, etapa 4 | Data 2023-09-19

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Etape de suspendare: 3
Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

Argint Ștefan Cristian (CS CFR Simeria)

CS CFR Simeria - ACS Minerul Uricani
JUNIORI U19, etapa 4 | Data 2023-09-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

Novac Robert Ștefan (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

CSM Jiul Petroşani - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
JUNIORI U19, etapa 4 | Data 2023-09-19

Abatere: comite un fault grosolan


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

Pirvut Octavian Andrei (CSO Retezatul Haţeg)

CS CFR Simeria - CSO Retezatul Haţeg
JUNIORI U19, etapa 6 | Data 2023-10-03

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

Sirbu Nicolae Gabriel (ACS Minerul Uricani)

CSM Jiul Petroşani - ACS Minerul Uricani
JUNIORI U19, etapa 8 | Data 2023-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 09-02-2024

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP