Lista finala GRUP TINTA

12 August 2022, la ora 14:41 / Publicat în Comunicate AJF / 215 vizualizări

Lista finala GRUP TINTA

 Lista finală a grupului țintă din cadrul proiectului Fotbalul este mai mult decât un joc, cod Sipoca 982, cod MySmis 150983 - etapa 1:

         

1.                 Cucoș Cătălin Dumitru        Institutie Publică – UAT Hateg/ CSO Retezatul Hateg      

2.                 Crișan Cosmin Dorel           Institutie Publică – UAT Geoagiu/ CSO Gloria al Orașului Geoagiu        

3.                 Polvrea Gelu Ioan               Institutie Publică – UAT Criscior        

4.                 Preda Erika                        Institutie Publică – UAT Petroșani/ CSM Jiul Petroșani    

5.                 Grama Claudia Adela          Institutie Publică – UAT Sântămăria Orlea/ CSC Sântămăria Orlea                       

6.                 Madoșa Zorin                      Institutie Publică – UAT ZAM    

7.                 Kandut Cosmin                   ONG – ACS Școala de Fotbal Damian Militaru        

8.                 Saraol Laura                       ONG – ACS Viitorul Șoimuș          

9.                 Băd Florin Vasile                ONG – AS Ponorul Vata         

10.               Negoi Cosmin Lucian          ONG – CS Inter Petrila        

11.               Dubar Mirel Daniel             ONG – ACS Șoimul Băita        

12.               Verdeș Valentin                  ONG – CSA Aurul Brad          

13.               Bucuci Vasile                      ONG – ACS MF Hunedoara   

14.               Herczeg Leopold Attila       ONG – ACS Agrocompany Băcia          

15.               Gît Cristian Emil                 ONG – ACS ProFotbal Junior Petroșani    

16.               Kovacs Călin Dan                ACS West Deva         

17.               Dumitriu Corneliu              ACS Stars Academy Calan 

18.               Circo Sorin Avram              AS Zarandul Criscior          


  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP