Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Martie 2020, 15:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 16
Teren: Maia / Maia
Duminica, 1 Martie 2020, 15:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 29 Februarie 2020, 15:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 16
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 29 Februarie 2020, 15:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 22 Februarie 2020, 13:00
Cupa României, etapa 5
Teren: Cocora / Cocora
Sambata, 22 Februarie 2020, 13:00
Teren: Cocora / Cocora
Sambata, 14 Decembrie 2019, 13:00
Cupa României, etapa 4
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Sambata, 14 Decembrie 2019, 13:00
Teren: Vointa Reviga / Reviga
Sambata, 7 Decembrie 2019, 13:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 7 Decembrie 2019, 13:00
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 15
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Bordusani / Bordusani
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 14
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 14
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 13
Teren: Maia / Maia
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Maia / Maia
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 13
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 12
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 11
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 15:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 11
Teren: Stelnica / Stelnica
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Stelnica / Stelnica
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 10
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 10
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 20 Octombrie 2019, 10:30
Liga 6, Seria 2, etapa 9
Teren: Rasi / Rasi
Duminica, 20 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Rasi / Rasi
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 9
Teren: Cocora / Cocora
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Cocora / Cocora
Sambata, 19 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 9
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:30
Liga 6, Seria 2, etapa 8
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Andrasesti / Andrasesti
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 8
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 8
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:30
Liga 6, Seria 2, etapa 7
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 7
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 7
Teren: Stelnica / Stelnica
Sambata, 5 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Stelnica / Stelnica
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 6
Teren: Rădulești / Rădulești
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Rădulești / Rădulești
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 6
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga 6, Seria 2, etapa 5
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 5
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 4
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 4
Teren: Ograda / Ograda
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Ograda / Ograda
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga 6, Seria 2, etapa 3
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 2- Seniori, etapa 3
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 3
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Liga 6, Seria 2, etapa 2
Teren: Colilia / Colilia
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Colilia / Colilia
Sambata, 31 August 2019, 18:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 2
Teren: Traian / Traian
Sambata, 31 August 2019, 18:00
Teren: Traian / Traian
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Liga 6, Seria 2, etapa 1
Teren: Sinești / Sinești
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Teren: Sinești / Sinești
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Liga 5, Seria 1- Seniori, etapa 1
Teren: Buesti / Buesti
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Buesti / Buesti
Sambata, 17 August 2019, 17:30
Cupa României, etapa 1
Teren: /
Sambata, 17 August 2019, 17:30
Teren: /