Meciuri arbitrate
Sambata, 28 Mai 2022, 17:00
Liga 4 2021-2022, etapa 28
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 28 Mai 2022, 17:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 28 Mai 2022, 10:00
JUNIORI U 15, etapa 3
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 28 Mai 2022, 10:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 21 Mai 2022, 17:00
Liga 4 2021-2022, etapa 27
Teren: Amara / Amara
Sambata, 21 Mai 2022, 17:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 21 Mai 2022, 12:30
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 26
Teren: Buesti / Buesti
Sambata, 21 Mai 2022, 12:30
Teren: Buesti / Buesti
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
JUNIORI U19 FINALA, etapa 1
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 14 Mai 2022, 17:00
Liga 4 2021-2022, etapa 26
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 14 Mai 2022, 17:00
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 7 Mai 2022, 13:00
Liga 4 2021-2022, etapa 25
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Sambata, 7 Mai 2022, 13:00
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:30
Liga 4 2021-2022, etapa 24
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:30
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 23 Aprilie 2022, 16:30
Liga 4 2021-2022, etapa 23
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 23 Aprilie 2022, 16:30
Teren: Axintele / Axintele
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:00
Cupa Romaniei Faza Judeteana 2021 - 2022, etapa 3
Teren: Iazu / Iazu
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 2 Aprilie 2022, 16:30
Liga 4 2021-2022, etapa 20
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 2 Aprilie 2022, 16:30
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 19
Teren: Ograda / Ograda
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Ograda / Ograda
Sambata, 26 Martie 2022, 15:00
Liga 4 2021-2022, etapa 19
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 26 Martie 2022, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 18
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Miercuri, 23 Martie 2022, 15:00
Cupa Romaniei Faza Judeteana 2021 - 2022, etapa 2
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Miercuri, 23 Martie 2022, 15:00
Teren: Gimbasani / Gimbasani
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Liga 4 2021-2022, etapa 18
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 12 Martie 2022, 15:00
Liga 4 2021-2022, etapa 17
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 12 Martie 2022, 15:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 5 Martie 2022, 15:00
Liga 4 2021-2022, etapa 16
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 5 Martie 2022, 15:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 11 Decembrie 2021, 14:30
Liga 4 2021-2022, etapa 15
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 11 Decembrie 2021, 14:30
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 4 Decembrie 2021, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 14
Teren: Traian / Traian
Sambata, 4 Decembrie 2021, 11:00
Teren: Traian / Traian
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 4 2021-2022, etapa 13
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 4 2021-2022, etapa 12
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 4 2021-2022, etapa 11
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 10
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:30
Liga 4 2021-2022, etapa 10
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:30
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Liga 4 2021-2022, etapa 9
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 8
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 23 Octombrie 2021, 16:00
Liga 4 2021-2022, etapa 8
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 23 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 16 Octombrie 2021, 16:00
Liga 4 2021-2022, etapa 7
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 16 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 7
Teren: Suditi / Suditi
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Suditi / Suditi
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Liga 5 Seria II 2021-2022, etapa 5
Teren: Movila / Movila
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Movila / Movila
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Liga 4 2021-2022, etapa 5
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 5
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
Liga 4 2021-2022, etapa 3
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 11 Septembrie 2021, 10:00
Juniori U 15 ELITE, etapa 2
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 11 Septembrie 2021, 10:00
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Liga 4 2021-2022, etapa 2
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Liga 5 Seria I 2021-2022, etapa 2
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar