Informari si comunicate
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR - Programarea turneelor din Maramureș

Următoarea serie de turnee din Cupa Satelor în Maramureș începe mâine, la Șișești.

detalii...
toate comunicatele

AS Recolta Săliştea de Sus

Localitatea Săliştea de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2007
Culori roșu - albastru
Teren Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Adresa Săliștea de Sus, str. Principală nr. 6A
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ioan Bogdan Chiș
Secretar
Vicepresedinte Vasile Vlad
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Bogdan Chiș
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balea Vasile 19-04-1984 178484
2 Bizău Alexa Daniel 06-09-1980 176383
3 Bizău Claudiu Vasile 18-06-2002 184568
4 Bizău Dan Gabriel 13-10-1993 184569
5 Bizău Ioan 12-04-1990 B-180
6 Bucur Ionuţ Narcis 19-09-2000 181432
7 Canta Alin Ionuţ 05-08-1992 178213
8 Ceh Bogdan Andrei 30-04-1997 180912
9 Chindriş Vasile 26-11-2003 185287
10 Chiş Alexandru Vasile 11-07-2003 183499
11 Chiş Bogdan Ioan 17-02-1986 179103
12 Chiş Marius Florin 09-01-2000 183495
13 Chiş Mihai 15-07-1999 183270
14 Chiş Vasile 20-06-1977 183921
15 Chiş Vasile Bogdan 15-03-1993 179112
16 Chiş Vasile Ovidiu 07-09-1994 179106
17 Cotofre Gabriel Darius 03-02-2001 183201
18 Covaci Alin Ionuț 12-02-1994 185563
19 Culac Adrian 30-03-1981 10669
20 Cvasciuc Daniel Ioan 20-12-1988 175700
21 Deac Petrișor Vasile 05-04-1998 185385
22 Dologa Ionuţ Gabriel 27-05-1996 184583
23 Dologa Vasile 11-03-1987 179945
24 Gîtan Ioan Marius 17-08-2002 184565
25 Ghindă Attila Sebastian 11-06-1996 178228
26 Grad Sorin Adrian 28-11-1996 184679
27 Grad Vasile Daniel 01-02-1999 G-267
28 Hojda Bogdan 01-09-1999 185973
29 Hojda Samoilă 17-09-1956 181081
30 Hotco Ioan 06-01-2002 185283
31 Iuga Alexandru 20-03-2004 186095
32 Iuga Bogdan George 23-04-2000 183197
33 Iuga Doruţ 09-02-1999 183204
34 Iuga Gavrilă 05-04-2003 185285
35 Iuga Grigore 20-01-1985 183959
36 Iuga Ionuţ 17-07-1999 183203
37 Iuga Liviu Vasilică 18-11-1991 179796
38 Iuga Mitruţ Adrian 15-06-2000 183497
39 Iuga Simion 19-10-1986 179201
40 Iuga Simion Cătălin 24-05-1985 179129
41 Iusco Dinu Vasile 26-01-2002 185996
42 Ivanciuc Florin Gheorghe 06-08-1990 181399
43 Kantor Arpad Iozsef 18-10-1995 183515
44 Lihăt Mihai 08-11-1990 185999
45 Lihăt Vasile 02-11-1987 180499
46 Lăzăroi Alin 01-05-1989 182017
47 Lăzăroi Vasile 21-10-1986 179612
48 Marchiș Vlad Cristian 13-07-1999 180173
49 Mihai Daniel Vasile 01-09-1992 178386
50 Mihalca Vasile Viorel 24-02-1995 180500
51 Miţiţi Cosmin Vasile Ioan 24-06-2001 183202
52 Mocian Dan Lucian 06-03-1990 5579
53 Moisil Lazăr Doruţ 19-12-1979 179632
54 Moldovan Florin Viorel 24-04-1994 178152
55 Mujdar Cătălin Ionuţ 24-02-1993 179108
56 Mătieş Ioan Alexandru 13-06-1998 181084
57 Petreuş Ioan Alexandru 18-02-2002 184566
58 Pop Coman Ştefan 03-08-1991 184793
59 Pop Gheorghe Marian 26-12-1996 184068
60 Pop Ioan 09-06-1999 183199
61 Pop Ioan Cosmin 12-09-2000 183496
62 Popan Mihai Emanuel 12-05-1993 178150
63 Racz Nicolae Ciprian 17-02-1993 176556
64 Rad Ioan Călin 19-08-2002 185284
65 Sabadâş Ioan 05-12-1980 177868
66 Sas Ioan Alexandru 18-10-2002 184567
67 Semeniuc Vladimir 19-10-1986 182633
68 Stanca Gabriel Alin 17-11-1984 176440
69 Szucs Vasile Ștefan 11-07-1998 185992
70 Timiș Michele Daniele 03-04-2001 183198
71 Timiș Răzvan Ionel 01-01-2000 182635
72 Timiş Angelo Nicolas 17-04-1996 178625
73 Timiş Ioan 05-12-1984 179127
74 Timiş Toader 03-03-1994 178769
75 Tomoiaga Vasile 23-05-1997 184600
76 Vargoczki Alexandru Adrian 10-07-1990 178350
77 Vida Sorin Georgel 16-01-1987 186092
78 Vlad Aurel 08-01-1989 179290
79 Vlad Dumitru Ionuț 27-05-2001 186150
80 Vlad Dănuţ Dorel 16-12-1995 181100
81 Vlad Ioan 27-09-2003 186094
82 Vlad Samoilă Gabriel 13-11-1999 185286
83 Vlad Vasile 11-01-1989 179392
84 Vlad Vasile 19-09-1967 184199
85 Vraja Liviu Claudiu 27-02-1989 179698
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
27-10-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 4-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Meci omologat la ”masa verde”
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Remeţi
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 3-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
27-10-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 5-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 1-9
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-7
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Remeţi
Pauza: 0-6
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 9-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 1-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe