Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Miercuri, 27-10-2021

Niciun meci

Joi, 28-10-2021

Niciun meci

Vineri, 29-10-2021

1 CS Minaur Baia Mare
CS Sporting Maramureș
Ferneziu / Ferneziu UNDER 15 CLASIC, etapa 3 11:00 - - - - -

Sambata, 30-10-2021

1 AFC Viitorul Sighetu Marmației
CSŞ 2 Baia Mare
Municipal / Sighetu Marmației UNDER 15 CLASIC, etapa 3 11:00 - - - - -
2 CS Progresul Şomcuta Mare
CSO Minerul Baia Sprie
Șomcuta Mare / Șomcuta Mare UNDER 15 CLASIC, etapa 3 11:00 - - - - -
3 CSO Borşa
CS Fărcașa
Baia Borșa / Borșa UNDER 15 CLASIC, etapa 3 11:00 - - - - -
4 CSO Minerul Baia Sprie
CS Fărcașa
Baia Sprie / Baia Sprie LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
5 CS FC Suciu de Sus
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Suciu de Sus / Suciu de Sus LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
6 ACS Avântul Bârsana
CSO Borşa
Strâmtura / Strâmtura LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
7 ACS Salina Ocna Şugatag
STA
Salina / Ocna Șugatag LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7 13:00 - - - - -
8 CSO Minerul Baia Sprie
CS Fărcașa
Baia Sprie / Baia Sprie LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:00 - - - - -
9 CS FC Suciu de Sus
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Suciu de Sus / Suciu de Sus LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:00 - - - - -
10 ACS Avântul Bârsana
CSO Borşa
Strâmtura / Strâmtura LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7 14:00 - - - - -
11 ACS Salina Ocna Şugatag
CSM Sighetu Marmației
Salina / Ocna Șugatag LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7 14:00 - - - - -
12 AS Gloria Culcea
AS Speranţa Cerneşti
Săcălășeni / Săcălășeni LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7 14:00 - - - - -
13 ACS Satu Nou de Jos
AS Măgura Coaş
Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7 14:00 - - - - -

Duminica, 31-10-2021

1 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
ACS Electrica Baia Mare
Municipal / Sighetu Marmației UNDER 15 CLASIC, etapa 3 11:00 - - - - -
2 AS Iza Dragomireşti
AS Remeţi
Dragomirești / Dragomirești LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
3 CS Bradul Vişeu de Sus
AS Metalul Bogdan Vodă
Vișeu de Sus / Vișeu de Sus LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
4 AS Recolta Săliştea de Sus
AS Zorile Moisei
Săliștea de Sus / Săliștea de Sus LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 7 12:00 - - - - -
5 ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
AS Carmen Satulung
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 12:30 - - - - -
6 STA 2
ASCF Lăpuș R
/ LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 13:00 - - - - -
7 STA 1
STA 3
/ LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 13:00 - - - - -
8 AS Unirea Şişeşti
CS Bradul Groşii Ţibleşului
Șișești / Șișești LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:00 - - - - -
9 CS Seini
ASCF Lăpuș R
Seini / Seini LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:00 - - - - -
10 CS Viitorul Ulmeni
CS Rapid Satu Nou de Sus
Ulmeni / Ulmeni LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:00 - - - - -
11 AS Iza Dragomireşti
AS Remeţi
Dragomirești / Dragomirești LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7 14:00 - - - - -
12 CS Bradul Vişeu de Sus
AS Metalul Bogdan Vodă
Vișeu de Sus / Vișeu de Sus LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7 14:00 - - - - -
13 AS Recolta Săliştea de Sus
AS Zorile Moisei
Săliștea de Sus / Săliștea de Sus LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 7 14:00 - - - - -
14 AS Viitorul Copalnic Mănăștur
AS Fulgerul Lăschia
Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7 14:00 - - - - -
15 AS Dinamic Grosi
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Satu Nou de Sus / Satu Nou de Sus LIGA A 5-A SERIA I, etapa 7 14:00 - - - - -
16 AS Gloria Sălsig
AS PHP Iadăra
Sălsig / Sălsig LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7 14:00 - - - - -
17 CS Unirea Săsar
AS Fotbal 2021 Ulmeni
Săsar / Săsar LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7 14:00 - - - - -
18 AS Speranța Fersig
AS Cetate Remetea Chioarului
Fersig / Fersig LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7 14:00 - - - - -
19 ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
AS Carmen Satulung
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7 14:30 - - - - -
20 AS Mireşu Mare
STA
Mireșu Mare / Mireșu Mare LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7 15:00 - - - - -

Luni, 01-11-2021

1 AS Unirea Şişeşti
STA
Șișești / Șișești LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7 13:00 - - - - -

Marti, 02-11-2021

Niciun meci

Miercuri, 03-11-2021

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP