Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 17-10-2019

Niciun meci

Vineri, 18-10-2019

Niciun meci

Sambata, 19-10-2019

1 CS Sporting Maramureș 2
CS Progresul Şomcuta Mare
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Under 13, etapa 8 - - - - -
2 CSO Borşa
CSŞ Sighetu Marmaţiei
Baia Borșa / Borșa Under 13, etapa 8 - - - - -
3 ACS Fotbal Comuna Recea
AFC Viitorul Sighetu Marmației
Săsar / Săsar Under 13, etapa 8 - - - - -
4 CSO Minerul Baia Sprie
CS Sporting Maramureș
Baia Sprie / Baia Sprie Under 13, etapa 8 - - - - -
5 CSŞ 2 Baia Mare
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Mocira / Mocira Under 13, etapa 8 - - - - -
6 ACS Vasc Cristian
CS Juniorul Coltău
Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur Under 13, etapa 8 - - - - -
7 CS Minaur Baia Mare
ACS Electrica Baia Mare
Ferneziu / Ferneziu Under 13, etapa 8 - - - - -
8 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
CSO Minerul Baia Sprie
Solovan / Sighetu Marmației Under 11, etapa 4 - - - - -
9 CS Progresul Şomcuta Mare
CSŞ 2 Baia Mare
Șomcuta Mare / Șomcuta Mare Under 11, etapa 4 - - - - -
10 CS Sporting Maramureș
CS Mara 2010
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Under 11, etapa 4 - - - - -
11 CSM Sighetu Marmației
CSO Borşa
Solovan / Sighetu Marmației Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
12 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
CS Rapid Satu Nou de Sus
Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
13 AS Nistru
CS Fărcașa
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
14 CSM Sighetu Marmației
CSO Borşa
Solovan / Sighetu Marmației Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
15 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
CS Rapid Satu Nou de Sus
Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
16 AS Nistru
CS Fărcașa
Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -

Duminica, 20-10-2019

1 AS Foresta Câmpulung la Tisa
AS Iza Dragomireşti
Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
2 ACS Salina Ocna Şugatag
AS Zorile Moisei
Salina / Ocna Șugatag Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
3 AS Remeţi
AS Recolta Săliştea de Sus
Remeți / Remeți Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
4 AS Metalul Bogdan Vodă
ACS Bradul Vişeu de Sus
Bogdan Vodă / Bogdan Vodă Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
5 STA
ACS Avântul Bârsana
/ Liga 4, Seria Nord, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
6 AS Carmen Satulung
STA
Satulung / Satulung Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
7 CS Progresul Şomcuta Mare
CSO Minerul Baia Sprie
Șomcuta Mare / Șomcuta Mare Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
8 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
CS Seini
Dumbrăvița / Dumbrăvița Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
9 AS Unirea Şişeşti
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Șișești / Șișești Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
10 CS Viitorul Ulmeni
CS FC Suciu de Sus
Ulmeni / Ulmeni Liga 4, Seria Sud, Juniori A1, etapa 9 13:00 - - - - -
11 AS Foresta Câmpulung la Tisa
AS Iza Dragomireşti
Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
12 ACS Salina Ocna Şugatag
AS Zorile Moisei
Salina / Ocna Șugatag Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
13 AS Remeţi
AS Recolta Săliştea de Sus
Remeți / Remeți Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
14 AS Metalul Bogdan Vodă
ACS Bradul Vişeu de Sus
Bogdan Vodă / Bogdan Vodă Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
15 STA
ACS Avântul Bârsana
/ Liga 4, Seria Nord, etapa 9 15:00 - - - - -
16 AS Carmen Satulung
STA
Satulung / Satulung Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
17 CS Progresul Şomcuta Mare
CSO Minerul Baia Sprie
Șomcuta Mare / Șomcuta Mare Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
18 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
CS Seini
Dumbrăvița / Dumbrăvița Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
19 AS Unirea Şişeşti
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Șișești / Șișești Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
20 CS Viitorul Ulmeni
CS FC Suciu de Sus
Ulmeni / Ulmeni Liga 4, Seria Sud, etapa 9 15:00 - - - - -
21 AS Mireşu Mare
CS Viitorul Gardani
Mireșu Mare / Mireșu Mare Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
22 AS Măgura Coaş
CS Unirea Săsar
Coaș / Coaș Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
23 AS Gloria Chechiş
AS Speranța Fersig
Chechiș / Chechiș Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
24 AS Fulgerul Lăschia
AS Cetate Remetea Chioarului
Lăschia / Lăschia Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
25 AS Faurul Făureşti
AS PHP Iadăra
Făurești / Făurești Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
26 AS Speranţa Cerneşti
ACS Satu Nou de Jos
Cernești / Cernești Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
27 AS Gloria Culcea
AS Gloria Sălsig
Săcălășeni / Săcălășeni Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -
28 AS Viitorul Copalnic Mănăștur
AS Dinamic Grosi
Copalnic Mănăștur / Copalnic Mănăștur Liga 5, etapa 9 15:00 - - - - -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP