Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Maramureş

Etapa 7
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Farul Constanţa A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2020-10-28     Ora: 15:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - ACS Industria Galda A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-10-28     Ora: 15:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 9
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu - Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Toma Janos (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS CAO 1910 Oradea - CSM Satu Mare
nu se disputa
Data: 2020-10-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 10
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CSM Satu Mare A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2020-11-04     Ora: 14:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Jivan Mihai (Arad - Arad)
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - LPS Banatul Timişoara A: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)
Data: 2020-10-28     Ora: 10:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
2 AS FC Universitatea Cluj - LPS Banatul Timişoara A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Nagy Daniel (Mediaş - Sibiu)
Data: 2020-10-28     Ora: 12:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Recorean Roxana (Mediaş - Sibiu)
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP