Meciuri arbitrate
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 16
Teren: Comunal / Eșelnița
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Eșelnița
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 16
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 15
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 14
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 11
Teren: Pandurii / Cerneți
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 10
Teren: Victoria / Vînju Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Victoria / Vînju Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 10
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 9
Teren: Victoria / Vînju Mare
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Victoria / Vînju Mare
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 9
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, etapa 6
Teren: Victoria / Vînju Mare
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Vînju Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 8
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 8
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Butoiesti
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Butoiesti
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, etapa 5
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 7
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 7
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 4
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 6
Teren: Comunal / Grozesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Grozesti
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / Butoiesti
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Butoiesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 5
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 5
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Burila Mică
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Butoiesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Butoiesti
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, etapa 2
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 4
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 3
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 3
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 2
Teren: Comunal / Salcia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Salcia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 2
Teren: Comunal / Grozesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Grozesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 1
Teren: Orășenesc / Strehaia
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 1
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Magheru - Breznita Ocol