Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 20-10-2019

1 ACS VIITORUL ȘIMIAN
AS INTER SALCIA
"Ion Floricică" / Simian Liga 4, etapa 8 11:00 BALANGĂ LUDROIU RIONICĂ M - VÎLCEANU V -
2 AS INTER CRĂGUIEȘTI
AS NOAPTEȘA
Baza Sportivă Ing. C-tin Biță / Crăguiești Liga 5, etapa 8 11:00 OGLINDOIU FSUCILĂ CGRAD A - OLTEANU C -
3 AS GHICIULESCU HINOVA
AS ȘTIINTA BROȘTENI
Stadion Ghiciulescu / Hinova Liga 5, etapa 8 11:00 POPESCU DGHENCIU ASTETA C - DOINEA G -
4 AS DUNĂREA HINOVA
AS VIITORUL FLOREȘTI
Pandurii / Cerneți Liga 5, etapa 8 11:00 PEAGU MEPURE IIVAN S - VASILICĂ V -
5 AS REAL VÎNĂTORI
AS AVÂNTUL BISTRIȚA
Comunal / Vinatori Liga 5, etapa 8 11:00 BĂLEANU CLUPU EPREDA A - CERCEL M -
6 AS VOINŢA VRATA
AS VOINȚA OPRIȘOR
Comunal / Vrata Liga 5, etapa 8 11:00 FRÎNCU MGHILĂ MSIRBU M - OGLINDOIU M -
7 CS VICTORIA VÎNJU MARE
AS RECOLTA DĂNCEU
Victoria / Vînju Mare Liga 4, etapa 8 16:00 POPESCU DANCUȚA ZSUCILĂ C - VASILICĂ V -
8 AS CERNA BAIA DE ARAMĂ
CSM DIERNA ORȘOVA
Orasenesc / Baia de Aramă Liga 4, etapa 8 16:00 PEAGU MSÎRBU IZORILĂ C - TIHOI D -
9 CS VIITORUL DÂRVARI
AS PRUNIȘOR
Comunal / Dârvari Liga 5, etapa 8 16:00 BĂLEANU CGHILĂ DNICOLI C - CIOABĂ O -

Luni, 21-10-2019

1 ACS ATLETIC DROBETA
AS SPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 3 16:00 - FRÎNCU MGRAD A - - OGLINDOIU F
2 ACS ATLETIC II DROBETA
AS FC FRONTIERA DROBETA
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 4 17:00 - FRÎNCU MGRAD A - OGLINDOIU F -

Marti, 22-10-2019

1 AS SPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN
ACS ATLETIC II DROBETA
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 1 15:00 - IONICĂ MGHILĂ D - OGLINDOIU M -

Miercuri, 23-10-2019

1 ACS LUCEAFĂRUL DROBETA TURNU SEVERIN
AS FC FRONTIERA DROBETA
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 7 19:30 - FRÎNCU MIONICĂ M - OGLINDOIU M -

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

Vineri, 25-10-2019

1 AS FC FRONTIERA DROBETA
AS SPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 5 16:00 - FRÎNCU MIONICĂ M - TIHOI D -
2 ACS LUCEAFĂRUL DROBETA TURNU SEVERIN
AS SPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN
Sala Polivalenta / Drobeta Turnu Severin Trofeul Gh. Ene, etapa 9 19:00 - GHILĂ MGHILĂ D - VÎLCEANU V -

Sambata, 26-10-2019

1 AS RECOLTA DĂNCEU
CS STREHAIA
Recolta / Dănceu Liga 4, etapa 9 11:00 - - - - -
2 CSM DIERNA ORȘOVA
AS UNIREA GÎRLA MARE
Dierna / Orșova Liga 4, etapa 9 11:00 - - - - -
3 AS TURNU SEVERIN
AS CERNA BAIA DE ARAMĂ
Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin Liga 4, etapa 9 16:00 - - - - -

Duminica, 27-10-2019

1 AS OBÎRȘIA DE CÂMP
AS INTER SALCIA
Comunal / Izimșa Liga 4, etapa 9 11:00 - - - - -
2 VIITORUL CUJMIR
CS VICTORIA VÎNJU MARE
Comunal / Cujmir Liga 4, etapa 9 11:00 - - - - -
3 ACS VIITORUL ȘIMIAN
CS PANDURII CERNEȚI
"Ion Floricică" / Simian Liga 4, etapa 9 11:00 - - - - -
4 AS VOINȚA OPRIȘOR
AS INTER CRĂGUIEȘTI
Comunal / Oprisor Liga 5, etapa 9 11:00 - - - - -
5 AS NOAPTEȘA
AS GHICIULESCU HINOVA
Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești Liga 5, etapa 9 11:00 - - - - -
6 AS AVÂNTUL BISTRIȚA
AS VOINŢA VRATA
Gheorghita Constantin - Soava / Bistrita Liga 5, etapa 9 16:00 - - - - -
7 AS PRUNIȘOR
AS REAL VÎNĂTORI
Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin Liga 5, etapa 9 16:00 - - - - -
8 AS VIITORUL FLOREȘTI
AS COŞUŞTEA CĂZĂNEŞTI
Comunal / Floresti Liga 5, etapa 9 16:00 - - - - -
9 AS ȘTIINTA BROȘTENI
AS DUNĂREA HINOVA
Comunal / Brosteni Liga 5, etapa 9 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP