Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 12
Teren: Comunal / Cujmir
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cujmir
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 11
Teren: Comunal / Pristol
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Pristol
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Căzăneşti / Căzăneşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 9
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Termo / Drobeta Turnu Severin
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 8
Teren: Recolta / Dănceu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Dănceu
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 5
Teren: Orășenesc / Strehaia
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Orășenesc / Strehaia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 7
Teren: Comunal / Burila Mică
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Burila Mică
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA II, etapa 7
Teren: Comunal / Bistrita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Bistrita
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 4
Teren: Pandurii / Cerneți
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Pandurii / Cerneți
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 6
Teren: Comunal / Eșelnița
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Eșelnița
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, Seria I, etapa 3
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Schela-Strand / Drobeta Turnu Severin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, SERIA I, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Gheorghe Ionescu-Șișești / Șișești