Meciuri arbitrate
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
U-15 Seria 1, etapa 12
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Vineri, 29 Martie 2024, 17:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Joi, 28 Martie 2024, 15:00
U-15 Seria 1, etapa 12
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Joi, 28 Martie 2024, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
U-12, etapa 15
Teren: Central / Sovata
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
Teren: Central / Sovata
Marti, 26 Martie 2024, 17:00
U-12, etapa 14
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Marti, 26 Martie 2024, 17:00
Teren: Weekend sintetic / Tg.Mures
Vineri, 22 Martie 2024, 17:00
U-12, etapa 14
Teren: Central / Danes
Vineri, 22 Martie 2024, 17:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Central / Gornesti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gornesti
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Sintetic / M-Nirajului
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Sintetic / M-Nirajului
Miercuri, 6 Martie 2024, 15:00
Cupa Romaniei - Etapa 3, etapa 1
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Miercuri, 6 Martie 2024, 15:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Central / Santioana de Mures
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Santioana de Mures
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Central / Livezeni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Livezeni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 12
Teren: Central / Nazna
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Nazna
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:30
U-12, etapa 12
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Central / CORNESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / CORNESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 11
Teren: Central / Rusii Munti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Rusii Munti
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
U-11 Seria 2., etapa 7
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 10
Teren: Sticla / Tarnaveni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sticla / Tarnaveni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 17:00
U-11 Seria 2., etapa 9
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
U-12, etapa 10
Teren: Berța Cornel / Moresti
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Berța Cornel / Moresti
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
U-17, etapa 8
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Central / CORNESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / CORNESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 9
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cioloboc Daniel Horatiu / Riciu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 16:00
U-15 Seria 1, etapa 8
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
U-15 Seria 1, etapa 8
Teren: Central / Sanpaul
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sanpaul
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
U-19, etapa 7
Teren: Arena / Sighisoara
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 8
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 8
Teren: Central / Craciunesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Craciunesti
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 7
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
U-17, etapa 6
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 7
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 7
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
U-19, etapa 5
Teren: Arena / Sighisoara
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Arena / Sighisoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 6
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 6
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central Zau de Campie / Zau de Campie
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 5
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Joi, 12 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Transil sintetic / Tg.Mures
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
U-13 Seria 2., etapa 4
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
U-15 Seria 1, etapa 4
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 5
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Junior / Sancraiu de Mures
Luni, 2 Octombrie 2023, 20:00
U-17, etapa 3
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Luni, 2 Octombrie 2023, 20:00
Teren: 7 Plopi / Tg. Mureş
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 4
Teren: Central / Nazna
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Nazna
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
U-11 Seria 3., etapa 3
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
U-12, etapa 4
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic Apolo / Sg.de Mures
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 3
Teren: Central / Sovata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sovata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
U-15 Seria 2., etapa 2
Teren: Central / Nazna
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Nazna
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
U-13 Seria 1., etapa 2
Teren: Central / Albesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Albesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
U-13 Seria 1., etapa 2
Teren: Central / Danes
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Central / Danes
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 1, etapa 2
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Grebenisu de Campie
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: Central / GALESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / GALESTI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a ELITE Seria 2, etapa 1
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mureseni / Tg.Mures
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Cupa Romaniei - Etapa 1, etapa 1
Teren: Central / Deaj
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Deaj