Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Mureş

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Olimpia Satu Mare - CSM Sighetu Marmaţiei A: Drugea Catalin Gheorghe (Buzău - Buzău)
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2024-04-13     Ora: 17:00 A2: Căpîlna Luca Tudor (Dej - Cluj)

Liga 3 - Play-Off, Seria 10
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs. arbitri: Moisin Sebastian (Oradea - Bihor)
Obs: Toth Iosif (Ernei - Mureş)
2 SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - CS Minerul 1947 Ocna Dej A: Țurcanu Dragoș Ionuț (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)
Data: 2024-04-13     Ora: 14:00 A2: Berariu Lucian Mihai (Moroda - Arad)

Liga 3 - Play-Out, Seria 10
Stadion: Someşul (Satu Mare - Satu Mare) Obs. arbitri: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Suciu Ioan Viorel (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC UTA Arad A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Cozma Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2024-04-14     Ora: 14:00 A2: Cherteș Cristian Marius (Târgu Mureş - Mureş)

Liga Elitelor U17, Play-Off Vest R: Mailat Horatiu Ioan (Cristesti - Mureş)
Stadion: Sport - Park ARENA (Miercurea Ciuc - Harghita)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 FC Unirea Dej - CSC Dumbrăviţa A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)
Data: 2024-04-13     Ora: 11:00 A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 2 - Play-Out, Grupa A R: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
Stadion: Municipal (Dej - Cluj) Obs. arbitri: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 CS Sporting Cluj - CS Minaur Baia Mare A: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
A1: Madarasz George Radu (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2024-04-13     Ora: 12:00 A2: Pop Bogdan (Târgu Mureş - Mureş)

Naţional U19 Play-Off, Seria 8
Stadion: Unirea (Floreşti - Cluj)
2 ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - LPS Târgu Mureș A: Mailat Horatiu Ioan (Cristesti - Mureş)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2024-04-13     Ora: 12:00 A2: Sîncrăian Andrei (Târgu Mureş - Mureş)

Naţional U19 Play-Off, Seria 9
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
3 CS Sporting Cluj - CS Academia Partium A: Madarasz George Radu (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Papp Csaba (Luduş - Mureş)
Data: 2024-04-13     Ora: 14:00 A2: Pop Bogdan (Târgu Mureş - Mureş)

Naţional U17 Play-Off, Seria 8
Stadion: Unirea (Floreşti - Cluj)
4 ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş A: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Mailat Horatiu Ioan (Cristesti - Mureş)
Data: 2024-04-13     Ora: 14:00 A2: Sîncrăian Andrei (Târgu Mureş - Mureş)

Naţional U17 Play-Off, Seria 9
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Mailat Horatiu Ioan (Cristesti - Mureş)
A1: Cozma Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2024-04-14     Ora: 12:00 A2: Cherteș Cristian Marius (Târgu Mureş - Mureş)

Liga de Tineret, Play-Off Vest R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
Stadion: Sport - Park ARENA (Miercurea Ciuc - Harghita)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP