Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Joi, 17-10-2019

1 A.C.S. SOVATA
CSM SIGHISOARA
Central / Sovata U-13 Seria 3., etapa 6 16:00 - - - - -
2 A.C.S. VIITORUL UNGHENI
A.C.S. MURESUL LUDUS
Central / GH.DOJA U-13 Seria 2., etapa 6 17:00 Matei RToma G - - - -

Vineri, 18-10-2019

1 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Central / CORUNCA U-11 Seria 1., etapa 9 15:00 - - - - -
2 C.S. IERNUT
A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Cornel Orza / Iernut U-11 Seria 2., etapa 9 15:00 - - - - - -
3 CSM TG MURES
A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
Transil / Tg.Mures U-15 Seria 1., etapa 6 16:00 - - - - -
4 A.C.S. SOVATA
A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
/ U-11 Seria 1., etapa 9 16:00 - - - - -
5 A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
/ U-11 Seria 1., etapa 9 16:00 - - - - -
6 A.C.S ACADEMIA MURESUL
ACS SPORTING REGHIN
/ U-11 Seria 1., etapa 9 16:00 - - - - -
7 A.C.S. MURESUL LUDUS
A.C.S. VIITORUL UNGHENI
Muresul / Ludus U-11 Seria 2., etapa 9 16:00 - - - - - -
8 C.S. IERNUT
A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Cornel Orza / Iernut Liga a IV-a ELITE, etapa 10 16:30 - - - - -
9 A.C.S. BEST KIDS REGHIN
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Gliga / Reghin U-13 Seria 1., etapa 6 16:30 - - - - -
10 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. Liviu Antal & Alex
Central / CORUNCA U-11 Seria 1., etapa 9 17:00 - - - - -
11 A.C.S Academica Transilvania
A.C.S.JEDD LIVEZENI
/ U-11 Seria 2., etapa 9 17:00 - - - - - -
12 A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
/ U-11 Seria 2., etapa 9 17:00 - - - - - -
13 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
L.P.S. TIRGU MURES
/ U-11 Seria 2., etapa 9 17:00 - - - - - -

Sambata, 19-10-2019

1 CSM TG MURES
A.C.S. VIITORUL UNGHENI
Transil / Tg.Mures U-17, etapa 6 08:30 - - - - -
2 A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
Central / Gurghiu U-13 Seria 1., etapa 6 10:00 - - - - -
3 A.C.S. SOVATA
A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
Central / Sovata Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
4 A.S. ATLETIC TIRGU MURES
CS UNIREA UNGHENI 2018
Junior / Sancraiu de Mures Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
5 A.C.S. MURESUL CUCI
CSM SIGHISOARA
Central / Cuci Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
6 A.C.S. MURESUL LUDUS
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Muresul / Ludus Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
7 A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI
A.S.C. SARMASU 2005
Central / Rusii Munti Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
8 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
A.C.S. VIITORUL UNGHENI
Central / ACATARI Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
9 A.S. INTER SANGER
A.C.S. SANCRAI NAZNA
Central / Sanger Liga a IV-a ELITE, etapa 10 11:00 - - - - -
10 A.S. TRANSIL 2008 TIRGU MURES
A.S. VOINTA TARNAVENI
Transil sintetic / Tg.Mures U-17, etapa 6 11:00 - - - - -
11 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
A.C.S. SOVATA
/ U-17, etapa 6 14:00 - - - - -
12 C.S.M. AVANTUL REGHIN
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Avantul / Reghin U-11 Seria 1., etapa 9 14:00 - - - - -
13 A.S. CAMPIA RICIU
A.S.F.K.KORONKA CORUNCA
Nicolae Dobrin / Riciu Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 15:00 - - - - -
14 A.C.S. VIITORUL ALUNIS
A.C.S. SPORTING GORNESTI
Central / Alunis Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 15:00 - - - - -
15 A.S. GAZ-METAN DANES
A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
Danes / Danes Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 15:00 - - - - -
16 A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE
A.S. DOMBO DAMBAU
Barsana / Zau de Cimpie Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 15:00 - - - - -
17 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. SOIMII TARNAVENI
Central / CORUNCA U-11 Seria 2., etapa 9 15:00 - - - - - -
18 L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
A.C.S. MURESUL LUDUS
Metalul / Reghin U-17, etapa 6 16:00 - - - - -
19 A.C.S. FORTA SANPAUL
A.C.S. MURESUL LUDUS
/ U-15 Seria 1., etapa 6 16:00 - - - - -
20 C.S. IERNUT
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
/ U-15 Seria 1., etapa 6 16:00 - - - - -
21 A.C.S. MURESUL LUDUS
C.S. IERNUT
/ U-15 Seria 1., etapa 7 16:00 - - - - -
22 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
A.C.S. FORTA SANPAUL
/ U-15 Seria 1., etapa 7 16:00 - - - - -
23 A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE
/ U-15 Seria 1., etapa 7 16:00 - - - - -
24 A.C.S. VIITORUL UNGHENI
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
/ U-15 Seria 2., etapa 6 16:00 - - - - -
25 CSM AVANTUL 2006 REGHIN
L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
/ U-15 Seria 2., etapa 6 16:00 - - - - -

Duminica, 20-10-2019

1 A.C.S Academica Transilvania
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 3, etapa 5 08:30 - - - - -
2 L.P.S. TIRGU MURES
A.C.S Academica Transilvania
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 6 08:30 - - - - -
3 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
A.C.S Academica Transilvania
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 3, etapa 4 09:00 - - - - -
4 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 6 09:00 - - - - -
5 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 3, etapa 6 09:30 - - - - -
6 A.C.S Academica Transilvania
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 7 09:30 - - - - -
7 A.C.S. Fair Play Tirgu Mures
C.S.M. AVANTUL REGHIN
/ U-13 Seria 1., etapa 6 10:00 - - - - -
8 A.C.S. DEDA
L.P.S. TIRGU MURES
/ U-13 Seria 1., etapa 6 10:00 - - - - -
9 A.C.S. SANCRAI NAZNA
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Junior / Sancraiu de Mures U-13 Seria 2., etapa 6 10:00 - - - - - -
10 CSM TG MURES
A.C.S. TORPI MS TG.MURES
Transil / Tg.Mures U-13 Seria 2., etapa 6 10:00 - - - - - -
11 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
A.S. INTER SANGER
Chimica / Tarnaveni U-13 Seria 2., etapa 6 10:00 - - - - - -
12 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
/ U-13 Seria 3., etapa 6 10:00 - - - - -
13 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL TEODOR MESAROS
/ U-13 Seria 3., etapa 6 10:00 - - - - -
14 CSM TG MURES
A.C.S.JEDD LIVEZENI
/ U-13 Seria 3., etapa 6 10:00 - - - - -
15 A.C.S. VIITORUL SIGHISOARA
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 4 10:00 - - - - -
16 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.F.C. VULTURII TG-MURES
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 4 10:00 - - - - -
17 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 4 10:00 - - - - -
18 A.C.S. SPORTING REGHIN
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 4 10:00 - - - - -
19 A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
A.C.S. Liviu Antal & Alex
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 4 10:00 - - - - -
20 A.C.S. VIITORUL UNGHENI
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 4 10:00 - - - - -
21 A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
L.P.S. TIRGU MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 7 10:00 - - - - -
22 A.C.S. Liviu Antal & Alex
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 4 10:30 - - - - -
23 A.C.S. DEDA
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 4 10:30 - - - - -
24 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
A.C.S Academica Transilvania
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 4 10:30 - - - - -
25 C.S.M. AVANTUL REGHIN
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 4 10:30 - - - - -
26 C.S. IERNUT
A.C.S Academica Transilvania
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 4 10:30 - - - - -
27 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 9 10:30 - - - - -
28 A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Barsana / Zau de Cimpie U-15 Seria 1., etapa 6 11:00 - - - - -
29 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
A.C.S. Liviu Antal & Alex
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 5 11:00 - - - - -
30 A.F.C. VULTURII TG-MURES
A.C.S. DEDA
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 5 11:00 - - - - -
31 A.C.S Academica Transilvania
A.F.C. VULTURII TG-MURES
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 5 11:00 - - - - -
32 A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
A.C.S. SPORTING REGHIN
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 5 11:00 - - - - -
33 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 4 11:00 - - - - -
34 A.C.S. Liviu Antal & Alex
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 5 11:00 - - - - -
35 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
C.S. IERNUT
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 5 11:00 - - - - -
36 A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
A.C.S Academica Transilvania
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 9 11:00 - - - - -
37 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.C.S. VIITORUL SIGHISOARA
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 5 11:30 - - - - -
38 C.S.M. AVANTUL REGHIN
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 5 11:30 - - - - -
39 A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 5 11:30 - - - - -
40 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
A.F.C. VULTURII TG-MURES
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 6 11:30 - - - - -
41 A.C.S. BEST KIDS REGHIN
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 5 11:30 - - - - -
42 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 5 11:30 - - - - -
43 A.C.S Academica Transilvania
A.C.S. VIITORUL UNGHENI
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 5 11:30 - - - - -
44 L.P.S. TIRGU MURES
A.F.C. VULTURII TG-MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 8 11:30 - - - - -
45 AS ARIESUL HADARENI
C.S. IERNUT
Central / Hadareni Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 12:00 - - - - -
46 A.C.S. VIITORUL JABENITA
A.S. REAL VALEA LARGA
Gornesti / gornesti Liga a IV-a CLASIC, etapa 7 12:00 - - - - -
47 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 6 12:00 - - - - -
48 A.F.C. VULTURII TG-MURES
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 6 12:00 - - - - -
49 A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 6 12:00 - - - - -
50 A.C.S. Liviu Antal & Alex
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 6 12:00 - - - - -
51 C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
A.C.S Academica Transilvania
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 6 12:00 - - - - -
52 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 8 12:00 - - - - -
53 A.C.S. VIITORUL SIGHISOARA
A.C.S. Liviu Antal & Alex
Central / Albesti U-8 Seria 1, etapa 6 12:30 - - - - -
54 AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
A.C.S. DEDA
Junior / Sancraiu de Mures U-8 Seria 2, etapa 6 12:30 - - - - -
55 A.C.S Academica Transilvania
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
AGORA SINTETIC / TG. MURES U-8 Seria 4, etapa 6 12:30 - - - - -
56 C.S.M. AVANTUL REGHIN
A.C.S. SPORTING REGHIN
Avantul-Sintetic / Reghin U-9 Seria 1, etapa 6 12:30 - - - - -
57 A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Central / SG. DE PADURE U-9 Seria 2, etapa 6 12:30 - - - - -
58 A.C.S. VIITORUL UNGHENI
C.S. IERNUT
Sintetic / CRISTESTI U-9 Seria 3, etapa 6 12:30 - - - - -
59 A.C.S Academica Transilvania
A.F.C. VULTURII TG-MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 10 12:30 - - - - -
60 A.C.S. KINDER SG. DE MURES
L.P.S. TIRGU MURES
LPS Sala Sportiva / TG-MURES U-9 Seria 4, etapa 10 13:00 - - - - -
61 CS COMUNAL MIHESU DE CAMPIE
AS VIITORUL GREBENIS
Central / Mihesu de Campie Liga a V-a Sud, etapa 6 15:00 - - - - -
62 A.H.C. ARSENAL TAURENI
A.C.S. MURESUL LUDUS
Central / Taureni Liga a V-a Sud, etapa 6 15:00 - - - - -
63 A.S. VIITORUL DELENII
A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Central / Delenii Liga a V-a Sud, etapa 6 15:00 - - - - -
64 A.S. AVANTUL TUSIN
A.S. NYARAD EREMITU
Central / Sanpetru Liga a V-a Nord, etapa 6 15:00 - - - - -
65 A.S. BAILE SARATE IDECIU DE JOS
A.S. OGORUL VERDE CRAIESTI
Central / Ideciu de Jos Liga a V-a Nord, etapa 6 15:00 - - - - -
66 A.S. ZORILE LUIERIU
A.S. VOINTA CHIHER
Central / Luieru Liga a V-a Nord, etapa 6 15:00 - - - - -
67 A.S. FAREL ROTENI
A.S. INAINTE PANET
Central / Roteni Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
68 A.S. VOINTA CHIBED
A.S. STEAUA CORNESTI
Central / Chibed Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
69 A.S. SZEKELYBERE BERENI
A.C.S. AVANTUL MICA
Central / Magherani Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
70 A.C.S. Pescarii Santioana de Mures
A.S. SUPLAC
Central / Santioana de Mures Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
71 A.C.S.JEDD LIVEZENI
A.C.S. LOCOMOTIV AGRISTEU
Central / Livezeni Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
72 A.S. PROGRESUL DUMBRAVIOARA
A.C.S. MILENIUM VARGATA
Central / Dumbravioara Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -
73 A.S. STARUINTA GALESTI
A.S. SICULUS TREI SATE
Central / GALESTI Liga a VI-a, etapa 8 16:00 - - - - -

Luni, 21-10-2019

1 L.P.S. TIRGU MURES
CSM AVANTUL 2005 REGHIN
Transil sintetic / Tg.Mures U-15 Seria 2., etapa 6 15:30 - - - - -
2 C.S. IERNUT
A.S. VOINTA TARNAVENI
/ U-19, etapa 4 16:00 - - - - -
3 A.S.C. SARMASU 2005
A.C.S. VIITORUL UNGHENI
/ U-19, etapa 4 16:00 - - - - -

Marti, 22-10-2019

1 A.C.S. Liviu Antal & Alex
AS Marosvasarhelyi Sport Egyesulet 1898
Arena / Sighisoara U-11 Seria 1., etapa 1 16:00 - - - - - -
2 A.C.S.JEDD LIVEZENI
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Central / Livezeni U-11 Seria 2., etapa 2 16:00 Vega VMadaras G - - - -
3 CSM TG MURES
A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
Transil / Tg.Mures U-15 Seria 2., etapa 6 18:00 - - - - -

Miercuri, 23-10-2019

Niciun meci

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP