MEMORIALUL GHEORGHE ENE - NASCUTI 2010
MARTI, 30.10.2018, TEREN SINTETIC WEEKEND
1. GR. A. ORA 08.00 ACS BEST KIDS REGHIN – CS. VIITORUL UNGHENI
2. GR. A. ORA 08.00 CS. SPERANTA TG.MURES – ACS. MIERCUREA NIRAJ
3. GR. B . ORA 08.50 ACS KINDER SG. DE MURES – ACS. ACADEMICA TRANSILVANIA
4. GR. B. ORA 08.50 CSM AVANTUL REGHIN – CSM SOVATA
5. GR. A. ORA 09.40 ACS BEST KIDS REGHIN - ACS SPERANTA TG. MURES
6. GR. A. ORA 09.40 ACS. MIERCUREA NIRAJ – L.P.S. TARGU MURES
7. GR B. ORA 10.30 ACS KINDER SG. DE MURES – CSM AVANTUL REGHIN
8. GR B . ORA 10.30 CSM SOVATA – ACS. MSE. TG.MURES
9. GR. A . ORA 11.20 ACS BEST KIDS REGHIN - ACS MIERCUREA NIRAJ
10.GR. A. ORA 11.20 CS VIITORUL UNGHENI – L.P.S. TG.MURES
11. GR. B. ORA 12.10 ACS KINDER SG. DE MURES – CSM SOVATA
12. GR. B. ORA 12.10 ACS ACADEMICA TRANSILVANIA – ACS MSE. TG.MURES
MIERCURI, 31.10.2018, TEREN SINTETIC WEEKEND
13. GR.B. ORA 08.00 ACS KINDER SG. DE MURES – ACS MSE TG.MURES
14. GR. B. ORA 08.00 CSM AVANTUL REGHIN – ACS ACADEMICA TRANSILVANIA
15. GR. A. ORA 08.50 ACS BEST KIDS REGHIN - LPS TG.MURES
16. GR. A. ORA 08.50 ACS SPERANTA TG.MURES – CS VIITORUL UNGHENI
17. GR. B. ORA 09.40 CSM AVANTUL REGHIN – ACS MSE TG.MURES
18. GR. B ORA 09.40 CSM SOVATA – ACS. ACADEMICA TRANSILVANIA
19. GR. A. ORA 10.30 ACS SPERANTA – LPS TG.MURES
20.GR. A. ORA 10.30 ACS MIERCUREA NIRAJ – CS. VIITORUL UNGHENI
21. SEMIFINALA ORA 11.40 LOC I GR.A - LOC II GR.B
22. SEMIFINALA ORA 11.40 LOC II GR.A - LOC I GR.B
23. LOCURILE 3-4 ORA 12.45
24. FINALA ORA 12.45
13. GR.B. ORA 08.00 ACS KINDER SG. DE MURES – ACS MSE TG.MURES
14. GR. B. ORA 08.00 CSM AVANTUL REGHIN – ACS ACADEMICA TRANSILVANIA
15. GR. A. ORA 08.50 ACS BEST KIDS REGHIN - LPS TG.MURES
16. GR. A. ORA 08.50 ACS SPERANTA TG.MURES – CS VIITORUL UNGHENI
17. GR. B. ORA 09.40 CSM AVANTUL REGHIN – ACS MSE TG.MURES
18. GR. B ORA 09.40 CSM SOVATA – ACS. ACADEMICA TRANSILVANIA
19. GR. A. ORA 10.30 ACS SPERANTA – LPS TG.MURES
20.GR. A. ORA 10.30 ACS MIERCUREA NIRAJ – CS. VIITORUL UNGHENI
21. SEMIFINALA ORA 11.40 LOC I GR.A - LOC II GR.B
22. SEMIFINALA ORA 11.40 LOC II GR.A - LOC I GR.B
23. LOCURILE 3-4 ORA 12.45
24. FINALA ORA 12.45