Programare cluburilor pentru vizele anuale 2024

15 Decembrie 2023, la ora 10:27 / Publicat în Comunicate AJF de Mircea Bucur / 622 vizualizări

Programare cluburilor pentru vizele anuale 2024

 15.01.2024   -     ACS Tg-Mures 1898 Marosvasarhely SE

16.01.2024   -      AFC Vulturii Tg-Mures

17.01.2024    -    ACS MSE Tg-Mures

18.01.2024   -     ACS A&A Grup T-veni

19.01.2024   -     LPS Tg-Mures

22.01.2024   -     CSM Avantul Reghin

23.01.2024   -     CSS Sighisoara

25.01.2024   -     ACS Kinder Sg.de Mures

                       -     ACS Fair Play Tg-Mures

26.01.2024   -    ACS Tarnava Mica  Sg.de Padure

                       -    CSO Sg.de Padure

29.01.2024   -    ACS Academica Transilvania Tg-Mures

30.01.2024   -    CS Unirea 2018 Ungheni

                       -     ACS Viitorul Ungheni

31.01.2024   -     ACS Muresul Ludus

 

01.02.2024   -    ACS Atletic Tg-Mures

                       -     ACS Speranta Tg-Mures

02.02.2024   -     AFC ASA Tg-Mures

                       -     AS Transil Tg-Mures

05.02.2024   -     ACS Muresul Rusii Munti

                      -      ACS Deda

06.02.2024   -    ACS Buzasbesenyo Valea Izvoarelor

                       -    ACS Forta Sanpaul

07.02.2024    -    ACS Sovata

                        -    AS Viitorul Grebenis

08.02.2024    -    ACS Elita Nazna

                        -     AS Gaz Metan Danes

09.02.2024    -    CSM Sighisoara

                        -    AS Campia Raciu

12.02.2024    -    ASF Pogaceaua

                        -   ACS Sancrai- Nazna

13.02.2024    -   ACS Miercurea Nirajului

                        -   ACS Viitorul Alunis

14.02.2024    -   CS Iernut

                         -   AS Chimica  T-veni

15.02.2024     -    ACS Sporting Reghin

                         -    ACS Sporting Gornesti

                         -     LT Lucian Blaga  Reghin

16.02.2024     -     AS Atletic Kids Gurghiu

                         -     ACS Best Kids Reghin

19.02.2024    -     ACS Liviu Antal &Alex  Sighisoara

                        -     ACS Vointa Sg.de Padure

20.02.2024    -     AS Viitorul Batos

                        -     ACS Viitorul Jabenita , AS Baile Sarate Ideciu de jos

21.02.2024   -    AS Paeonia 2002 Zau de Campie

                       -    AS Real Valea Larga

                       -    AS Ariesul Hadareni

22.02.2024   -    ACS Flacara Grindeni

                       -    ACS Scanteia Craciunesti

23.02.2024   -    ACS Locomotiv Agristeu

                       -    AS Farel Roteni

                       -    ACS Pescarii Santioana

26.02.2024   -    AS Staruinta Galesti

                       -    ACS Jedd Livezeni

27.02.2024   -    AS Viitorul Deleni

                       -    AS Vointa Bagaciu

28.02.2024   -    AS Infratirea Deaj

                       -    AS Viitorul Haranglab

29.02.2024   -    ACS Progresul Dumbravioara

                       -     AS Bekecs Magherani

01.03.2024   -     ACS Steaua Cornesti

                       -     CS Comuna Atintis

 

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP