PROGRAMAREA ECHIPELOR

12 Ianuarie 2023, la ora 12:39 / Publicat în Comunicate AJF de Mircea Bucur / 252 vizualizări

PROGRAMAREA ECHIPELOR

 PROGRAMAREA ECHIPELOR LA VIZA  ANUALA 2023

               

                   DATA                                                     ECHIPE  PROGRAMATE

    1.          17.01.2023                                          - CS IERNUT

                                                                               - AS FAREL ROTENI

 

    2.          18.01.2023                                         - ACS STEAUA CORNESTI

                                                                               -AS VIITORUL HARANGLAB  

  

   3.           19.01.2023                                         - AFC ASA TG-MURES

                                                                              - AS VIITORUL DELENI

 

   4.           20.01.2023                                        - ACS SCANTEIA CRACIUNESTI                                                                                                                                                                                                          

                                                                             NYARADKARACSONYFALVI SZIKRA SK

                                                                              -ACS PESCARII SANTIOANA

 

   5.         25.01.2023                                          - ACS MURESUL LUDUS

                                                                              -ACS VIITORUL JABENITA

                                                                               - ASF POGACEAUA

                                                                              - ACS LOCOMOTIV AGRISTEU

 

 6.         26.01.2023                                             - ACS ATLETIC TG-MURES

                                                                              - ACS ACADEMICA TRANSILVANIA

                                                                               - ACS VIITORUL ALUNIS

 

   7.         27.01.2023                                            -  ACS T-VA MICA SG.DE PADURE

                                                                              - ACS JEDD LIVEZENI

 

    8.      30.01.2023                                               - ACS MURESUL RUSII MUNTI

                                                                                 - AS VIITORUL GREBENIS

 

    9.      31.01.2023                                               - ACS SOVATA

                                                                                 - ACS ELITA NAZNA

 

    10.      01.02.2023                                               -  ACS  BUZASBESENYO  VALEA IZVOARELOR

                                                                                  - AS REAL VALEA  LARGA

 

   11.       02.02.2023                                                - ACS MIERCUREA NIRAJ

                                                                                   - AS PROGRESUL DUMBRAVIOARA

 

   12.      03.02.2023                                                - AS GAZ METAN DANES

                                                                                  - CSS SIGHISOARA

   13.      06.02.2023                                                - ACS RAZA DE SOARE  ACATARI

                                                                                  - ACS FORTA SANPAUL

 

   14.      07.02.2023                                                - AS CAMPIA RACIU

                                                                                  - ACS SPORTING GORNESTI

 

   15.      08.02.2023                                                - CSM SIGHISOARA

                                                                                   - AS BAILE SARATE IDECIU DE JOS

 

   16.      09.02.2023                                                - AS ARIESUL HADARENI

                                                                                  - ACS FLACARA  GRINDENI

 

  17.      10.02.2023                                                 - AS PAEONIA ZAU DE CAMPIE

                                                                                  - ACS COMUNA ATINTIS

  

 18.          13.02.2023                                                   - AS STARUINTA GALESTI

                                                                                        -   AS BEKECS MAGHERANI

 

19.           14.02.2023                                                   - LPS TG-MURES

                                                                                        - ACS VIITORUL UNGHENI

 

20.           15.02.2023                                                   - CSM AVANTUL REGHIN

                                                                                        - CS UNIREA UNGHENI 2018

 

21.           16.02.2023                                                   - ACS TG-MURES 1898 

                                                                                          MAROSVASARHELYI SE 1898

          -ACS LUCA BRASOV

 

22.           17.02.2023                                                   - ACS LIVIU ANTAL & ALEX

                                                                                        - AS TRANSIL 2008 TG-MURES 

 

23.           20.02.2023                                                   - LT LUCIAN BLAGA REGHIN

                                                                                        - ACS BEST KIDS REGHIN

 

24.          21.02.2023                                                    - ACS MSE TG-MURES

                                                                                         - ACS SOIMII T-VENI

 

25.         22.02.2023                                                     - ACS KINDER SG.DE MURES

                                                                                        - ACS SPERANTA TG-MURES

                                                                                        - ACS FAIR PLAY TG-MURES

 

26.        23.02.2023                                                      - AFC VULTURII TG-MURES

 

                                                                                        - AS ATLETIC KIDS  GURGHIU

 

27.        24.02.2023                                                        - ACS SPORTING REGHIN

                                                                                          - ASC SARMASU 2005

 

                                                                                          - ACS MURESUL OGRA

28.        27.02.2023                                                        - CS INFINITY T-VENI

                                                                                         - ACS  VOINTA SG.DE PADURE

 

             *  Cluburile care nu respecta data programarii vor astepta pana la terminarea        programarilor celorlalte echipe .

               *Cluburile cu datorii  au obligatia achitarii restantelor din tur. 

 

   

 

    

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP