Meciuri arbitrate
Luni, 22 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U15, etapa 15
Teren: Moldova / Roman
Luni, 22 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 17
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U13, etapa 16
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U13, etapa 16
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U15, etapa 13
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Juniori U13, etapa 14
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Juniori U10, etapa 3
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Juniori U13, etapa 13
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Juniori U13, etapa 12
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 12
Teren: Liceul agricol / Horia
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Liceul agricol / Horia
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 9
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U15, etapa 7
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 5
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Cupa României, Neamț, etapa 1
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 4
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U15, etapa 3
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U13, etapa 2
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Moldova / Roman
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman