Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Neamţ

Etapa 9
# echipe arbitri
1 SCM Gloria Buzău - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2020-11-04     Ora: 14:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Futsal Poli Iaşi - Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti
A1: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-30     Ora: 18:30 A2: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - Fortius 2014 Buzău
A1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-30     Ora: 20:30 A2: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti - Futsal Ceahlaul Piatra Neamt
A1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2020-10-31     Ora: 16:00 A2: Cojocaru Flavius Ionut (Galaţi - Galaţi)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nastasa Marius (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani - ACS Dacia Unirea Brăila A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Iftime Alexandru (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Sportul (Chiscani - Brăila) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
2 CS Avântul Valea Mărului - CS Făurei A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului - Galaţi) Obs: Guloiu Catalin (Buzău - Buzău)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
3 CS Blejoi - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ - Neamţ)
A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 AFC Botoşani - SC Dinamo 1948 SA A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-11-01     Ora: 10:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani)
2 AFC Botoşani - SC Dinamo 1948 SA A: Roman Cosmin (Iaşi - Iaşi)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-11-01     Ora: 12:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
Stadion: Municipal (Dorohoi - Botoşani)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP