Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Marti, 1 Octombrie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 6
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Marti, 1 Octombrie 2024, 11:00
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 20
Teren: Teren STEJARU / Pingarati
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Teren STEJARU / Pingarati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 19
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 15
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 17
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 15
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 14
Teren: /
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: /
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 13
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cimentul Bicaz / Bicaz
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 12
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 11
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 10
Teren: Comunal / Trifesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Trifesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 9
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 8
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 8
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 7
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Cupa României, Neamț, etapa 1
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 5
Teren: Ceahlaul II / Piatra Neamt
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Ceahlaul II / Piatra Neamt
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 4
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 3
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 2
Teren: Comunal Dochia / Dochia
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Dochia / Dochia
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 1
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti