Meciuri arbitrate
Marti, 1 Octombrie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 6
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Marti, 1 Octombrie 2024, 11:00
Teren: Comunal Grumazesti / Grumazesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 17
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 15
Teren: Unirea / Tamaseni
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Cupa României, Neamț, etapa 2
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 12
Teren: Liceul agricol / Horia
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Liceul agricol / Horia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U13, etapa 8
Teren: Comunal / Adjudeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Adjudeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 10
Teren: Comunal / Trifesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Trifesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 9
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 7
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Moldova / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U13, etapa 4
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:45
Juniori U13, etapa 4
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:45
Teren: Constantinescu Nehoiu / Roman
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Cupa României, Neamț, etapa 1
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 4
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Biruinta Gheraesti / Gheraesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria VEST, etapa 2
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4, Liga 4, Seria EST, etapa 1
Teren: Comunal / Dulcesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Dulcesti