Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Chilu Marian Alin (Ozana Timisesti)

Bravo Bodesti - Ozana Timisesti
Liga 4 - Seria A, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Dombici Razvan Cosmin (Vointa Bozieni)

Siretul Doljesti - Vointa Bozieni
Liga 4 - Seria B, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Atomulesei Cristinel (Viitorul Podoleni)

A.S. Grumazesti - Viitorul Podoleni
Liga 4 - Seria A, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Rusu Danut (Moldova Cordun)

Victoria Horia - Moldova Cordun
Liga 4 - Seria B, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2019

Archip Marius Ionut (Viitorul Podoleni)

Vointa Dochia - Viitorul Podoleni
Liga 4 - Seria A, etapa 9 | Data 2019-10-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2019

Gabur Nicolae Daniel (Vointa Dochia)

Vointa Dochia - Viitorul Podoleni
Liga 4 - Seria A, etapa 9 | Data 2019-10-27

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2019

Stirpu Neculai Daniel (Vulturul Costisa)

Vulturul Costisa - Vointa Bozieni
Liga 4 - Seria B, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-10-2019

Dascalu Constantin Cosmin (Vulturul Costisa)

Vulturul Costisa - Vointa Bozieni
Liga 4 - Seria B, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-10-2019

Tarita Gabriel Eusebiu (Vointa Ion Creanga)

Vointa Valea Ursului - Vointa Ion Creanga
Liga 4 - Seria B, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-10-2019

Gasca Ovidiu Matei (CSM Ceahlaul Piatra Neamt)

CSM Ceahlaul Piatra Neamt - LPS Piatra Neamt
Juniori C (U15), etapa 1 | Data 2019-10-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-10-2019

Chiriac Ionut Adrian (LPS II Piatra Neamt)

LPS II Piatra Neamt - CS FC Pietricica Piatra Neamt
Juniori D (U13), etapa 5 | Data 2019-10-11

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2019

Simionescu Fabian (LPS Piatra Neamt)

LPS Piatra Neamt - LPS Roman
Juniori C (U15) - Elita, Faza eliminatorie, etapa 3 | Data 2019-10-12

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2019

Aparaschivei Andrei (Zorile Urecheni)

Zorile Urecheni - Stejarul Tibucani
Liga 4 - Seria A, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 08-10-2019

Ungureanu Dorel (Zorile Urecheni)

AS Bradu Borca - Zorile Urecheni
Liga 4 - Seria A, etapa 5 | Data 2019-09-29

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2019

Mahu Moisii Daniel Ciprian (Bravo Bodesti)

Bravo Bodesti - ASF Girov
Liga 4 - Seria A, etapa 4 | Data 2019-09-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-09-2019

Puscasu Mihai Iulian (Vulturul Costisa)

Stejarul Stanita - Vulturul Costisa
Liga 4 - Seria B, etapa 4 | Data 2019-09-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-09-2019

Chiriac Petrut Laurentiu (CSM Ceahlaul Piatra Neamt)

CSM Ceahlaul Piatra Neamt - Bradul Roznov
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 2 | Data 2019-09-04

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 12-09-2019

Gasca Luca Emanuel (CSM Ceahlaul Piatra Neamt)

CSM Ceahlaul Piatra Neamt - LPS Piatra Neamt
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 4 | Data 2019-09-11

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 12-09-2019

Lacusta Narcis Ionut (LPS Piatra Neamt)

CSM Ceahlaul Piatra Neamt - LPS Piatra Neamt
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 4 | Data 2019-09-11

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 12-09-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP