Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 23-03-2019

1 CSM Slatina
Oltul Curtisoara
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
2 Academica Bals
Vointa 2012 Babiciu
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
3 FC Olt Scornicesti
ACS Viitorul Baleasa
Central / Scornicesti Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
4 Petrolul Potcoava
Sta
Petrolul / Potcoava Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
5 Sta
CSS 2 Corabia
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -
6 CSS 1 Corabia
Proxima Slatina
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -
7 CSS 2 Slatina
LPS Slatina
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -
8 CSS 1 Slatina
CSS Caracal 1
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -
9 Athletic Slatina
CSS Caracal 2
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -
10 Petrolul Potcoava
ACS Viitorul Baleasa
/ JUNIORI D (n.2006), etapa 14 16:00 - - - - -

Duminica, 24-03-2019

1 Inter Brebeni
Viitorul Perieti
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
2 Unirea Barasti
Recolta Chiteasca
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
3 AS Bircii
Vointa Jitaru
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
4 Sta
Darjovul Valea Mare
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
5 Unirea Turia
Recolta Balteni
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
6 Recolta Movileni
Avantul Oporelu
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
7 Vasile Ban Cungrea
Recolta Serbanesti
/ Liga a V-a, Seria 1, etapa 15 11:00 - - - - -
8 Unirea Stoenesti
Columna Traian
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 11 11:00 - - - - -
9 Soimii Draghiceni
Valea Oltului Ipotesti
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 11 11:00 - - - - -
10 Sta
Viitorul Vladila
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 11 11:00 - - - - -
11 Stiinta Cioflanu
Victoria Cezieni
/ Liga a V-a, Seria 3, etapa 11 11:00 - - - - -
12 Oltetul Falcoiu
Vedea Valeni
Oltetul / Falcoiu Liga a V-a, Seria 3, etapa 11 11:00 - - - - -
13 Sta
Victoria Dobrun
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
14 Viitorul Rusanesti
Avantul Coteana
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
15 Unirea Radomiresti
Viitorul Osica de Jos
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
16 Viitorul Gradinile
Vedita Colonesti
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
17 Vointa Schitu
Oltetul Osica
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
18 Oltul Slatioara
Recolta Stoicanesti
/ Liga a IV-a, etapa 24 11:00 - - - - -
19 Viitorul Leotesti
Sta
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
20 Branco Brincoveni
Fc Birza
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
21 Unirea Piatra Sat
Ceramica Oboga
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
22 Sta
AS Voineasa
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
23 Unirea Pirscoveni
Sta
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
24 Sta
AS Morunglav
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
25 Progresul Ganeasa
ACS Haiducii Iancu Jianu
/ Liga a V-a, Seria 2, etapa 15 14:30 - - - - -
26 Dunarea Corabia
Viitorul Orlea
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -
27 Oltul Giuvarasti
Cristalul Crusov
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -
28 Oltul Tia Mare
Recolta Urzica
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -
29 Gloria Visina
Victoria Ianca
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -
30 AS Vadastrita
Oltul Izbiceni
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -
31 Juventus Gura Padinii
Valea Oltului Cilieni
/ Liga a V-a, Seria 4, etapa 13 14:30 - - - - -

Luni, 25-03-2019

Niciun meci

Marti, 26-03-2019

1 Viitorul Slatina
Sta
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -
2 MCA Draganesti
LPS Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -
3 CSS Slatina
FC Olt Scornicesti
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -
4 Athletic Slatina
Pitic Sport Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -
5 Sporting Slatina
Victoria Daneasa
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -
6 CSS Caracal
CSS Corabia
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 15 15:00 - - - - -

Miercuri, 27-03-2019

Niciun meci

Joi, 28-03-2019

Niciun meci

Vineri, 29-03-2019

1 Sta
CSS Caracal
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -
2 CSS Corabia
Sporting Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -
3 Victoria Daneasa
Athletic Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -
4 Pitic Sport Slatina
CSS Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -
5 FC Olt Scornicesti
MCA Draganesti
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -
6 LPS Slatina
Viitorul Slatina
/ JUNIORI E (n.2008), etapa 16 15:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP