PROGRAMUL TURULUI CAMP. JUD. 2012 / 2013 – SERIA II

10 Septembrie 2012, la ora 00:00 / Publicat în Comunicate AJF de George Constantinescu / 227 vizualizări

PROGRAMUL TURULUI CAMP. JUD. 2012 / 2013 – SERIA II

AJF OLT

PROGRAMUL TURULUI CAMP. JUD. 2012 / 2013 – SERIA II
Toate jocurile se desfasoara duminica la ora 11 : 00

Etapa 1         02-09-2012
AS Voineasa         - Oltul Slatioara
Victoria Dobrun     - Progresul Ganeasa
Rapid Piatra Olt     - Oltetul Falcoiu
Branco Brincoveni  - Unirea Pirscoveni
Stiinta Gavanesti    - Arsenal Milcov
Viitorul Leotesti      - Oltul Greci
Ceramica Oboga     - Unirea Vulpeni
Speranta Sopirlita   - Fc Birza
Etapa 2         09-09-2012
Oltul Slatioara            - Fc Birza
Unirea Vulpeni           - Speranta Sopirlita
Oltul Greci                 - Ceramica Oboga
Arsenal Milcov            - Viitorul Leotesti
Unirea Pirscoveni        - Stiinta Gavanesti
Oltetul Falcoiu            - Branco Brincoveni
Progresul Ganeasa      - Rapid Piatra Olt
AS Voineasa               - Victoria Dobrun
    
Etapa 3         16-09-2012
Victoria Dobrun      - Oltul Slatioara
Rapid Piatra Olt      - AS Voineasa
Branco Brincoveni   - Progresul Ganeasa
Stiinta Gavanesti     - Oltetul Falcoiu
Viitorul Leotesti       - Unirea Pirscoveni
Ceramica Oboga      - Arsenal Milcov
Speranta Sopirlita    - Oltul Greci
Fc Birza                  - Unirea Vulpeni
    
Etapa 4         23-09-2012
Oltul Slatioara             - Unirea Vulpeni
Oltul Greci                  - Fc Birza
Arsenal Milcov             - Speranta Sopirlita
Unirea Pirscoveni         - Ceramica Oboga
Oltetul Falcoiu             - Viitorul Leotesti
Progresul Ganeasa       - Stiinta Gavanesti
AS Voineasa                - Branco Brincoveni
Victoria Dobrun            - Rapid Piatra Olt
 
Etapa 5         30-09-2012
Rapid Piatra Olt       - Oltul Slatioara
Branco Brincoveni    - Victoria Dobrun
Stiinta Gavanesti      - AS Voineasa
Viitorul Leotesti        - Progresul Ganeasa
Ceramica Oboga       - Oltetul Falcoiu
Speranta Sopirlita     - Unirea Pirscoveni
Fc Birza                   - Arsenal Milcov
Unirea Vulpeni          - Oltul Greci
Etapa 6         07-10-2012
Oltul Slatioara             - Oltul Greci
Arsenal Milcov             - Unirea Vulpeni
Unirea Pirscoveni         - Fc Birza
Oltetul Falcoiu             - Speranta Sopirlita
Progresul Ganeasa       - Ceramica Oboga
AS Voineasa                - Viitorul Leotesti
Victoria Dobrun           - Stiinta Gavanesti
Rapid Piatra Olt           - Branco Brincoveni
    
Etapa 7         14-10-2012
Branco Brincoveni     - Oltul Slatioara
Stiinta Gavanesti       - Rapid Piatra Olt
Viitorul Leotesti         - Victoria Dobrun
Ceramica Oboga       - AS Voineasa
Speranta Sopirlita     - Progresul Ganeasa
Fc Birza                   - Oltetul Falcoiu
Unirea Vulpeni          - Unirea Pirscoveni
Oltul Greci               - Arsenal Milcov
 
 
Etapa 8         21-10-2012
Oltul Slatioara             - Arsenal Milcov
Unirea Pirscoveni         - Oltul Greci
Oltetul Falcoiu             - Unirea Vulpeni
Progresul Ganeasa       - Fc Birza
AS Voineasa                - Speranta Sopirlita
Victoria Dobrun           - Ceramica Oboga
Rapid Piatra Olt           - Viitorul Leotesti
Branco Brincoveni        - Stiinta Gavanesti
Etapa 9         28-10-2012
Stiinta Gavanesti      - Oltul Slatioara
Viitorul Leotesti        - Branco Brincoveni
Ceramica Oboga       - Rapid Piatra Olt
Speranta Sopirlita     - Victoria Dobrun
Fc Birza                   - AS Voineasa
Unirea Vulpeni         - Progresul Ganeasa
Oltul Greci               - Oltetul Falcoiu
Arsenal Milcov         - Unirea Pirscoveni
    
Etapa 10         04-11-2012
Oltul Slatioara             - Unirea Pirscoveni
Oltetul Falcoiu             - Arsenal Milcov
Progresul Ganeasa       - Oltul Greci
AS Voineasa                - Unirea Vulpeni
Victoria Dobrun            - Fc Birza
Rapid Piatra Olt            - Speranta Sopirlita
Branco Brincoveni         - Ceramica Oboga
Stiinta Gavanesti           - Viitorul Leotesti
Etapa 11         11-11-2012
Viitorul Leotesti         - Oltul Slatioara
Ceramica Oboga        - Stiinta Gavanesti
Speranta Sopirlita      - Branco Brincoveni
Fc Birza                    - Rapid Piatra Olt
Unirea Vulpeni           - Victoria Dobrun
Oltul Greci                 - AS Voineasa
Arsenal Milcov            - Progresul Ganeasa
Unirea Pirscoveni        - Oltetul Falcoiu
 
Etapa 12         18-11-2012
Oltul Slatioara              - Oltetul Falcoiu
Progresul Ganeasa        - Unirea Pirscoveni
AS Voineasa                 - Arsenal Milcov
Victoria Dobrun             - Oltul Greci
Rapid Piatra Olt             - Unirea Vulpeni
Branco Brincoveni          - Fc Birza
Stiinta Gavanesti           - Speranta Sopirlita
Viitorul Leotesti             - Ceramica Oboga
    
Etapa 13         25-11-2012
Ceramica Oboga         - Oltul Slatioara
Speranta Sopirlita       - Viitorul Leotesti
Fc Birza                     - Stiinta Gavanesti
Unirea Vulpeni            - Branco Brincoveni
Oltul Greci                  - Rapid Piatra Olt
Arsenal Milcov             - Victoria Dobrun
Unirea Pirscoveni         - AS Voineasa
Oltetul Falcoiu             - Progresul Ganeasa
    
 
Etapa 14         02-12-2012
Oltul Slatioara               - Progresul Ganeasa
AS Voineasa                  - Oltetul Falcoiu
Victoria Dobrun              - Unirea Pirscoveni
Rapid Piatra Olt              - Arsenal Milcov
Branco Brincoveni           - Oltul Greci
Stiinta Gavanesti             - Unirea Vulpeni
Viitorul Leotesti               - Fc Birza
Ceramica Oboga              - Speranta Sopirlita
    
 
Etapa 15         09-12-2012
Speranta Sopirlita         - Oltul Slatioara
Fc Birza                       - Ceramica Oboga
Unirea Vulpeni             - Viitorul Leotesti
Oltul Greci                   - Stiinta Gavanesti
Arsenal Milcov              - Branco Brincoveni
Unirea Pirscoveni          - Rapid Piatra Olt
Oltetul Falcoiu              - Victoria Dobrun
Progresul Ganeasa        - AS Voineasa
 

  
      În conformitate cu legea nr.4 din 2008, M.O. 24 din 11.01.2008, organizatorii competiţiilor şi jocurilor sportive
răspund pentru asigurarea măsurilor de ordine şi siguranţă în interiorul şi în afara arenelor sportive.
      Asigurarea ordinei şi siguranţei participanţilor în arenele sportive în care se desfăşoară jocuri sau competiţii
cu grad scăzut de risc, ordinea şi siguranţa participanţilor poate fi făcută de organizator cu personal propriu.
      Organizatorii nu vor permite folosirea sistemeleor de comunicare cu publicul pentru incitarea spectatorilor la
violenţă, la producerea de distrugeri sau la denigrarea imaginii participanţilor şi oficialilor.
       Este interzisă vânzarea sau distribuirea băuturilor alcoolice în arenele sportive.
 
 
       Sancţiunile pentru nerespectarea acestor măsuri sunt prevăzute de legea 4 din 2008.
 
 
 
 
 
 
      NECUNOASTEREA LEGII, NU SCUTESTE PE NIMENI DE SANCTIUNI.
 
 
 
 
 
 
 
 
COMISIA DE ORGANIZARE

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP