DUMITRAŞ GHEORGHE
Satu Mare
29 Iunie 1964
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Satu-Mare
Satu Mare, Strada Unirii Nr.: 97
Tel: 0744504136
Tel: -
Fax: -
RO54BTRL03101205213623XX
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a V a | Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Liga a V-a - Play-off | ||
MANDI ATTILA | 1 | ||||||||
ȘIMON ANGELO | 1 | ||||||||
GRISZHABER DANIEL | 1 | ||||||||
GIRAŢI CRISTIAN | 3 | ||||||||
CÎMPAN MIRCEA | 1 | ||||||||
BATHORY ŞTEFAN | 9 | ||||||||
POP LUCIAN | 4 | ||||||||
KOPRIVA ZSOLT | 6 | ||||||||
KOPRIVA-BIRO TAMAS | 6 | ||||||||
RAŢ SEBASTIAN | 4 | ||||||||
BAUER IOSIF | 6 | ||||||||
LUKACS LEVENTE | 2 | ||||||||
NEICHI SERGIU | 2 | ||||||||
COSTEA DANUŢ | 2 | ||||||||
MAN CATALIN | 2 | ||||||||
KOVACS SZABOLCS | 4 | ||||||||
POP CRISTIAN | 4 | ||||||||
POP EMANUEL | 2 | ||||||||
KALLOS TAMAS | 2 | ||||||||
MIHAI MARIUS | 3 | ||||||||
DRAGOŞ BOGDAN | 4 | ||||||||
MOISA FLORIN | 4 | ||||||||
CIOLTEAN LORIN | 2 | ||||||||
SAS IONUT | 1 | ||||||||
LAURUK CIPRIAN | 1 | ||||||||
MIRON CIPRIAN | 2 | ||||||||
PETREUŞ GHEORGHE | 4 | ||||||||
KOVACS ATTILA | 2 | ||||||||
CERETEU TUDOR | 2 | ||||||||
COSTEA GABRIEL | 2 | ||||||||
DEAC VLAD | 2 | ||||||||
DAN DARIUS | 2 | ||||||||
DAN MARIUS | 2 | ||||||||
LUPCSA ZSOLT | 2 | ||||||||
MATEI CLAUDIU | 2 | ||||||||
DEMIAN RAREȘ | 2 | ||||||||
BAUER ADALBERT | 4 | ||||||||
CHIOREAN CRISTIAN | 1 | ||||||||
CĂLĂMAN COSMIN | 1 | ||||||||
MIHALI BOGDAN | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a V a | Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Liga a V-a - Play-off | ||
Speranța Halmeu | 1 | ||||||||
Olimpia Căuaş | 1 | ||||||||
Dacia Supur | 1 | ||||||||
AS CS Cetate 800 Ardud | 3 | ||||||||
AS CS Cetate Ardud II | 4 | ||||||||
ACS Voinţa Doba | 9 | ||||||||
Luceafărul Decebal | 4 | ||||||||
Talna Oraşu Nou | 3 | ||||||||
Viitorul Vetiş | 2 | ||||||||
Viitorul Viile Satu Mare | 4 | ||||||||
Energia Negreşti | 6 | ||||||||
Venus Dumbrava | 4 | ||||||||
Victoria Apa | 4 | ||||||||
Someşul Cărăşeu | 1 | ||||||||
Ugocea Porumbeşti | 3 | ||||||||
Dari Lipău | 4 | ||||||||
AS Livada | 2 | ||||||||
Someşul Odoreu | 2 | ||||||||
Unirea Păuleşti | 2 | ||||||||
Dacia Medieşu Aurit | 2 | ||||||||
Schwaben Kalmandi Cămin | 4 | ||||||||
Unirea Pişcolt | 2 | ||||||||
Olimpia Domăneşti | 2 | ||||||||
FC Certeze | 1 | ||||||||
Egri Sasok Agriş | 1 |