DUMITRAŞ GHEORGHE
Satu Mare
29 Iunie 1964
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Satu-Mare
Satu Mare, Strada Unirii Nr.: 97
Tel: 0744504136
Tel: -
Fax: -
RO54BTRL03101205213623XX
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | ||
POP LUCIAN | 2 | ||||||
TOTH CRISTIAN | 2 | ||||||
SĂLĂGEAN NORBERT | 2 | ||||||
NEICHI SERGIU | 1 | ||||||
POP EMANUEL | 2 | ||||||
ESTAN ALEX | 2 | ||||||
Pop Rafael | 1 | ||||||
Brigadă Maramureș | 3 | ||||||
KOVACS ATTILA | 1 | ||||||
SZUCS NICOLAS | 1 | ||||||
POPESCU TUDOR | 1 | ||||||
Rebegea Ciprian Gelu | 3 | ||||||
GOȚ THOMAS | 1 | ||||||
ZSIGRAI CĂTĂLIN | 1 | ||||||
CHIRILOAIA CIPRIAN | 1 | ||||||
ORHA DAN | 1 | ||||||
RENTEA FLORIN | 1 | ||||||
DRAGOŞ BOGDAN | 3 | ||||||
MIRON CIPRIAN | 1 | ||||||
CIOLTEAN LORIN | 1 | ||||||
DEAC VLAD | 3 | ||||||
VASS MARK | 2 | ||||||
RAŢ SEBASTIAN | 3 | ||||||
MICLAUŞ RAZVAN | 1 | ||||||
MIKLOȘ MARIUS | 1 | ||||||
LUKACS LEVENTE | 3 | ||||||
POPESCU TUDOR | 1 | ||||||
PETER ALIN | 1 | ||||||
Ardelean Vlad | 1 | ||||||
IUHASZ TIBOR | 1 | ||||||
LAURUK CIPRIAN | 1 | ||||||
MANDI ATTILA | 3 | ||||||
ȘIMON ANGELO | 3 | ||||||
COSTEA GABRIEL | 2 | ||||||
TRELA ZORAN | 1 | ||||||
PETRUŢ SEBASTIAN BOGDAN | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | ||
Talna Oraşu Nou | 2 | ||||||
Crasna Moftinu Mic | 2 | ||||||
Ştiinţa Beltiug | 2 | ||||||
Energia Negreşti | 2 | ||||||
CS Someşul Oar | 2 | ||||||
AS Livada | 4 | ||||||
Speranța Halmeu | 1 | ||||||
FC Certeze | 1 | ||||||
Dari Lipău | 1 | ||||||
Unirea Păuleşti | 1 | ||||||
Voinţa Lazuri | 1 | ||||||
Dacia Medieşu Aurit | 1 | ||||||
Someşul Odoreu | 2 | ||||||
Recolta Sanislău | 2 | ||||||
Fortuna Căpleni | 1 | ||||||
Real Andrid | 1 | ||||||
Frohlich Foieni | 4 | ||||||
Schamagosch Ciumeşti | 3 | ||||||
Stăruinţa Berveni | 3 | ||||||
Voinţa Babţa | 1 | ||||||
Schwaben Kalmandi Cămin | 1 | ||||||
Vulturii Santău | 2 |