Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 12
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 16
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 3 Martie 2024, 13:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 3 Martie 2024, 13:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 15
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Nocrich
Jocul a fost oprit definitiv de arbitru in min.86.Ambele echipe pierd jocul prin forfait(3-0)conform Hotararii Comisiei de Disciplina.
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 14
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 13
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Marti, 14 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 10
Teren: Romanofir / Talmaciu
Marti, 14 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 10
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 10
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 10
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 9
Teren: Municipal / Sibiu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Municipal / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 19 Judetean, etapa 8
Teren: Compa / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Compa / Sibiu
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Sura Mica
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 8
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Juniori Under 11, Seria 2-Tur, etapa 7
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:30
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 18:00
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 18:30
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 19:00
Juniori Under 7 Seria 2, Turneul 4, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 7
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 5
Teren: Romanofir / Talmaciu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Romanofir / Talmaciu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 5
Teren: Horbach / Sibiu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 5
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Chirpar
Rezultat stabilit in urma deciziei Comisiei de Disciplina.
Rezultatul se mentine si in urma deciziei Comisiei de Apel
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 4
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 4
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 4
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 2
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 3
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 3
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 3
Teren: Romanofir / Talmaciu
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Romanofir / Talmaciu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 1
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Chirpar