Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 28 Aprilie 2024, 10:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 18
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 28 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Vineri, 26 Aprilie 2024, 18:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 18
Teren: Comunal / Sura Mare
Vineri, 26 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 16
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 16:30
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 16
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1
Teren: Comunal / Cristian
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 19
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 16
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-4-a, etapa 18
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 16:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 16:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 2
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 24 Martie 2024, 09:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 13
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 24 Martie 2024, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 1
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 13
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 17
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 11
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 10
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Rezultat stabilit in urma hotararii comisiei de disciplina.
Luni, 30 Octombrie 2023, 18:45
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 8
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Luni, 30 Octombrie 2023, 18:45
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 9
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 7
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 8
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
Juniori Under 14 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 6
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 1
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 14:00
Liga a-4-a, etapa 1
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Obor / Sibiu