Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 12
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 11
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 11
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Sura Mica
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 13:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 13:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Poplaca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 11
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 16:00
Interliga Nationala U7-U10 Seria 2, Etapa 4, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 10
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 10
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 10
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 9
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 9
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori Under 11, Seria 2-Tur, etapa 9
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 8
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 8
Teren: Comunal / Sura Mica
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Sura Mica
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 8
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 7
Teren: Compa / Sibiu
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Compa / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 8
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 7
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 7
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 7
Teren: Orasenesc / Avrig
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 7
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 7
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Nocrich
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 6
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Paltinis / Rasinari
Rezultat stabilit in urma hotararii comisiei de disciplina a AJF Sibiu
Rezultat mentinut in urma hotararii comisiei de apel a AJF Sibiu
Rezultat mentinut in urma hotararii comisiei de recurs a FRF.