Meciuri arbitrate
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 11
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 10
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 9
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori Under 11, Seria 2-Tur, etapa 9
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 9
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Joi, 2 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 8
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 8
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:20
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 7
Teren: Comunal / Cristian
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:20
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 9
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 7
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 7
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 7
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 14 Octombrie 2023, 19:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 19:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 6
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 5
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 5
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 5
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Joi, 5 Octombrie 2023, 14:00
Juniori Under 19 Judetean, etapa 4
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 5
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:30
Juniori Under 19 Judetean, etapa 3
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Luni, 2 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 3
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 4
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 3
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Horbach / Sibiu
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 3
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 2
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Chirpar
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 2
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 2
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Magura Iarba / Cisnadie
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 2
Teren: Municipal / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal / Sibiu
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 1
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 08:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 08:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:30
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 19:00
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 1
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sura Mica