Meciuri arbitrate
Luni, 29 Aprilie 2024, 09:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 17
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Luni, 29 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 15:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 16
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Interliga Nationala U7-U10 Seria 1, Etapa 6, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:45
Interliga Nationala U7-U10 Seria 1, Etapa 6, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:45
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:30
Interliga Nationala U7-U10 Seria 1, Etapa 6, etapa 1
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 15
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 18:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 15
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:00
Juniori Under 17 Masculin Judetean, etapa 15
Teren: Compa / Sibiu
Vineri, 12 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Compa / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 3
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-4-a, etapa 18
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 2
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Orlat
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori Under 11, Seria 1-Retur, etapa 3
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 13
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Sura Mare
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Sura Mare
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 12
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 16:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 12
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 16:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
Juniori Under 19 Judetean, etapa 12
Teren: Compa / Sibiu
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
Teren: Compa / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 15
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Sătesc / Șoroștin
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 11
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 09:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 12
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 09:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Luni, 20 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 11
Teren: Compa / Sibiu
Luni, 20 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Compa / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 11
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 11
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Apoldu de Jos
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 9
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:30
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori Under 8 Seria 4, Turneul 5, etapa 1
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Teren Sintetic Valea Aurie / Sibiu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 09:30
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 9
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 9
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:20
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 7
Teren: Comunal / Cristian
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:20
Teren: Comunal / Cristian
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 8
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 9
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 8
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 8
Teren: Comunal / Valea Viilor
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Valea Viilor
Sambata, 14 Octombrie 2023, 19:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 19:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 6
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Cristian
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 5
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:30
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:30
Juniori Under 7 Seria 1, Turneul 3, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 5
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 5
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 4
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 4
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 3
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 4
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 3
Teren: Compa / Sibiu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Compa / Sibiu
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 3
Teren: Orasenesc / Saliste
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 17 Feminin Judetean, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mare
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 2
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 2
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 2
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 2
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sura Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sura Mica
Vineri, 8 Septembrie 2023, 14:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 1
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 8 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:30
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 1
Teren: Horbach / Sibiu
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Horbach / Sibiu