Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 20
Teren: Central / Arpasu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Central / Arpasu
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Cupa Romaniei, Optimi de Finala, etapa 1
Teren: Comunal / Pauca
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Comunal / Pauca
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 19
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-4-a, etapa 19
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 16
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Nocrich
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 9
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 9
Teren: Central / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bradu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 8
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Orasenesc / Miercurea Sibiului
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 7
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Saliste
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 4
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 4
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Liga a-4-a, etapa 2
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Obor / Sibiu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 1
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 1
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Turnu Rosu