Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Off, etapa 2
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a-4-a, etapa 17
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 17
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Orlat
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 16
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 12
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 11
Teren: Comunal / Cristian
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cristian
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 11
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 8
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Turnu Rosu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 8
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sparta / Medias
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 5
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Agnita / Agnita
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 4
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 3
Teren: Comunal / Gura Râului
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Gura Râului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 3
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa Iarba / Sibiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 2
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 2
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica