Meciuri arbitrate
Sambata, 27 Aprilie 2024, 10:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 17
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 27 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 5
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Poplaca
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:30
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 16
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 5
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Sambata, 13 Aprilie 2024, 08:30
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 5
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 08:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 14
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 09:00
Juniori Under 11, Seria 2-Retur, etapa 4
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Juniori Under 16 Judetean, Campionat Regular, etapa 14
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 14
Teren: Paltinis / Rasinari
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Paltinis / Rasinari
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 13
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 14
Teren: Comunal / Loamnes
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Loamnes
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Juniori Under 12, Seria 2, etapa 12
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 14:00
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 18:00
Juniori Under 14 Judetean, etapa 13
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 18:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 12
Teren: Horbach / Sibiu
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Teren: Horbach / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 17
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Loamnes
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 11
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 09:00
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 10:15
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 11
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 17 Martie 2024, 10:15
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 11
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 11
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Vointa Sintetic / Sibiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Sibiu, Sezon Regular, etapa 13
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vurpar
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 6 Turneul 1, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:45
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 6 Turneul 1, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:45
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori Under 9 Seria 1, Etapa 6 Turneul 1, etapa 1
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Teren Sintetic / Mohu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 11
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Juniori Under 12, Seria 1, etapa 10
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori Under 15 Judetean, etapa 10
Teren: Orasenesc / Avrig
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Orasenesc / Avrig
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori Under 15 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Sura Mare
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 08:15
Juniori Under 13 Masculin, Seria 1, etapa 9
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 08:15
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:15
Juniori Under 11, Seria 1-Tur, etapa 7
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:15
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:30
Juniori Under 14 Judetean, etapa 7
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:00
Juniori Under 10, Seria 1, etapa 7
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Pietricica Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:45
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:45
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:15
Juniori Under 15 Judetean, etapa 6
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:15
Teren: Municipal Sintetic / Sibiu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Juniori Under 11, Seria 3, etapa 1
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Magura Sintetic / Cisnadie
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Juniori Under 10, Seria 2, etapa 1
Teren: Orasenesc / Talmaciu
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Orasenesc / Talmaciu